ابر انسانی که دفاع چپ بایرن بازی می‌کند (عکس)

آلفونسو دیویس، ستاره بایرن مونیخ، در دیدار شب گذشته این تیم برابر آرمینیا بیله‌فلد رکورد سرعتی معادل ۳۵.۶ کیلومتر بر ساعت را در بازی ثبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در بازی شب گذشته بایرن مونیخ برابر آرمینیا بیله فلد و در حالی که باواریایی ها مجبور شدند برای کسب حداقل یک امتیاز از این بازی حسابی از جان مایه بگذارند، آلفونسو دیویس موفق شد رکورد سرعت ۳۵.۶ کیلومتر بر ساعت را در این بازی به نام خود ثبت کند.

صدرنشین بوندس‌لیگا که در پایان نیمه اول خود را ۲-۰ باخته می دید مجبور شد برای برگرداندن نتیجه حسابی تلاش کند.

آلفونسو دیویس که به سختی شکار دوربین ها شده است، در یک صحنه مجبور شد به سرعت به عقب بازگردد و مانع گلزنی دوباره مهاجم حریف شود. او موفق شد و خطر را از روی دروازه دفع کرد.

در روزهای اخیر بارش برف سراسر آلمان را سفیدپوش کرده است و زمین بازی دیشب دو تیم نیز سراسر پوشیده از برف بود. دیدن سرعت دیویس در آن شرایط غیرممکن واقعا پدیده ای عجیب و غریب و استثنایی بود.

هواداران در واکنش به تصاویر استارت سریع و سرعت باورنکردنی آلفونسو دیویس گفته اند که این بازیکن ۲۰ ساله حتما ابر انسانی است که محدودیت های بشری روی او تاثیری ندارد و یا کد تقلب می زند!

یکی از کاربران نوشته: "پسره مثل فراریه!"

کاربر دیگری توییت کرده: "او کاناداییه، بلده چطور توی برف بدوه."

دیگری نوشته: "برف قدرت های استثنایی او را فعال می کند."

کاربر دیگری توییت کرده: "یا بقیه بازیکنان خیلی کند هستند یا روی او موتور نصب شده."

دیگری نوشته: "واقعا از اینکه یک کانادایی می تواند آنقدر سریع در برف بدود تعجب کرده ایم؟ ولی جدی عجب بازیکنیه این آلفونسو دیویس. یک استعداد در سطح جهانی از کانادا."

کاربر دیگری نیز توییت کرده: "وقتی اسپرینت اسپید رو تو فیفا روی ۱۰۰ می گذاری"

بیشتر بخوانید:

نام پدیده انگلیسی در لیست خرید بایرن مونیخ

فلیک: روحیه‌ای که بایرن نشان داد دیوانه‌کننده بود

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال