ابطال فسخ قرارداد رشید مظاهری با تراکتور

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: درخواست فسخ قرارداد از سوی رشید مظاهری در فدراسیون فوتبال باطل اعلام شد....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، میر معصوم سهرابی در واکنش به انتشار خبر فسخ قرارداد رشید مظاهری دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور، بیان کرد: این بازیکن با تراکتور قرارداد سه‌ساله دارد و درخواست خود را برای فسخ به کمیته تعیین وضعیت داده است و طبیعتاً ما نیز مستندات خود را برای دفاع از حقوق و منافع باشگاه به این کمیته ارائه دادیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: براساس آیین‌نامه فدراسیون فوتبال، باشگاه و بازیکن امکان درخواست فسخ یک‌طرفه قرارداد را دارند و این موضوع به معنی فسخ قرارداد نیست بلکه این درخواست بایستی با لحاظ توافق و منافع طرف مقابل بررسی شود.

وی در ادامه افزود: با پیگیری‌هایی که انجام دادیم و با توجه به اینکه این درخواست قبل از اتمام فصل صورت گرفته، فدراسیون فوتبال درخواست فسخ قرارداد این بازیکن را غیر قانونی و باطل اعلام کرد.

سهرابی در پایان اظهاراتش عنوان کرد: ضمن اینکه براساس گفته مالک باشگاه، هیچ بازیکنی بزرگتر از تراکتور نیست، هواداران مطمئن باشند که اجازه نمی‌دهیم حقوق و منافع باشگاه ضایع شود.

بیشتر بخوانید:
مظاهری معادلات دروازه‌ها راتغییر می‌دهد/گلر پرسپولیس تغییر می‌کند

فوری؛ درخواست جدایی مظاهری از تراکتور

 

 

تگ ها


تیم‌فوتبال تراکتور میرمعصوم سهرابی تراکتور فدراسیون فوتبال ایران فوتبال ایران محمد رشید مظاهری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال