ابلاغیه کمیته انضباطی به گابریل کالدرون و روزبه چشمی

کمیته انضباطی ابلاغیه‌ای را برای گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای این تیم و روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال صادر کرد....

کمیته انضباطی ابلاغیه‌ای را برای گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای این تیم و روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال صادر کرد.

به گزارش مدال، کمیته انضباطی با ارسال ابلاغیه‌ای به گابریل کالدرون- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران اعلام کرد که با توجه به گزارش واصله دایر نشر اکاذیب از طریق بیان مطالب اعلامی در نشست خبری علیه وزارت ورزش و جوانان، وی بر اساس بند 11 ماده 21 از مقررات انضباطی مصوب 97/12/19باید دفاعیات خود را از تاریخ این ابلاغیه (یکم مهر ماه) به مدت دو روز به کمیته انضباطی به صورت مکتوب ارسال کند.
این کمیته همچنین، با ارسال ابلاغیه ای به علیرضا اشرف- مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس اعلام کرد که با توجه به گزارش واصله دایر نشر اکاذیب از طریق بیان مطالبی در فضای مجازی مبنی بر احتمال بخشش در دو پرونده، وی بر اساس بند 11 ماده 21 از مقررات انضباطی مصوب 97/12/19 باید دفاعیات خود را از تاریخ این ابلاغیه (یکم مهر ماه) به مدت دو روز به کمیته انضباطی به صورت مکتوب ارسال کند.
همچنین کمیته انضباطی با ارسال ابلاغیه ای روزبه چشمی- بازیکن تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که با توجه به گزارش واصله دایر نشر اکاذیب از طریق بیان مطالبی در فضای مجازی نسبت به داور مسابقه استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان ، وی بر اساس بند 11 ماده 21 از مقررات انضباطی مصوب 97/12/19 باید دفاعیات خود را از تاریخ این ابلاغیه (یکم مهر ماه) به مدت دو روز به کمیته انضباطی به صورت مکتوب ارسال کند.

بیشتر بخوانید:

اظهار نظر جنجالی کالدرون درباره کمک وزارت به فرزندانش و استقلال

 

تگ ها


گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس ابلاغیه کمیته انضباطی روزبه چشمی علیرضا‌ـــ‌اشرف مدیر رسانه ای پرسپولیس اخبار استقلال اخبار پرسپولیس فوتبال