ابلاغ پروتکل های بهداشتی بازی پرسپولیس و پیکان

نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و پیکان ظهر امروز برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و پیکان تهران ظهر امروز در حالی برگزار شد که مسئولان سازمان لیگ فوتبال آخرین قوانین مربوطه را به هر دو تیم ابلاغ کردند.

* در این جلسه تعیین شد که تیم فوتبال پرسپولیس با لباس یک‌دست قرمز برای بازیکنان و مشکی برای دروازه بان در زمین مسابقه حضور پیدا کند. همچنین بازیکنان تیم فوتبال پیکان یک‌دست لباس آبی کمرنگ و دروازه‌بان این تیم یک‌دست سفید یه تن خواهند داشت.

* در جریان این جلسه ضمن بررسی ضوابط مسابقه و وضعیت بازیکنان دو تیم، پروتکل‌های بهداشتی خوانده شد و اجرای دقیق آن، مورد تاکید قرار گرفت.

* بر این اساس مقرر شد چک شدن بازیکنان دو تیم نه در ورودی زمین که مقابل رختکن انجام شود.

* همچنین دو تیم از مراودات دوستانه که قبل از بازی انجام می‌شود. اعضای نیمکت میزبان، نزد اعضای نیمکت میهمان می‌روند، منع شدند. در جلسه تاکید شد، بازیکنان باید در  شادی بعد از گل مراقبت لازم را انجام داده و از در آغوش گرفتن یکدیگر، به طور جدی پرهیز کنند. 

* طبق مقررات هر تیم امکان انجام ۵ تعویض را خواهد داشت و در هر نیمه یک زمان استراحت و نوشیدن آب و خنک شدن در نظر گرفته شده است.

* از هر تیم فقط ۸ نفر می‌توانند روی نیمکت باشند  که از میان آن‌ها سرمربی که در کنار خط با بازیکنان صحبت می‌کند از زدن ماسک معاف خواهد بود. بازیکنان ذخیره و سایر عوامل تیم‌ها غیر از آن ۸ نفر نیز، روی سکوها استقرار پیدا می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

  شجاع در خطر اخراج؛ یحیی مدافع تیمش را توجیه می‌کند

غیبت سه بازیکن پیکان برابر پرسپولیس

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال پیکان تهران لیگ برتر فوتبال ایران پیکان تهران پرسپولیس پیکان تهران-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال