ابهام ادامه دار روی نیمکت تیم ملی بسکتبال

رییس فدراسیون بسکتبال برای چندمین بار درباره ادامه همکاری با مهران شاهین طبع به صورت مبهم صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه مهران شاهین طبع توانسته با تیم ملی بسکتبال ایران بعد از ۱۲ سال راهی المپیک شود و حتی قرار بود در توکیو ۲۰۲۰ روی نیمکت ایران باشد، اما بعد از لغو المپیک همکاری او با فدراسیون با ابهام هایی روبرو شده است.


رییس فدراسیون بسکتبال در ماههای اخیر چند بار به صورت مبهم درباره ادامه همکاری با شاهین طبع صحبت کرده؛ در حالی که اتفاق جدیدی رخ نداده و به نظر می رسد این مربی باید مثل قبل به کارش ادامه دهد.


رامین طباطبایی در برنامه امروز ورزش و مردم هم در این باره گفت: قرار بود تیم اواخر اردیبهشت تمرینات را شروع کند و اردوی آمادگی را در چین، اسپانیا و ژاپن پیش‌بینی کرده بودیم. قرار بود قرارداد شاهین طبع تا المپیک تمدید شود. وقتی المپیک به تعویق افتاد در شرایط استثنایی قرار گرفتیم. ما باید شرایط موجود را ارزیابی کنیم و از کادر فنی برنامه جدید بگیریم. چون یکسال فرصت داریم باید این موضوع در کمیته فنی بررسی شود. شاهین طبع و کادر او خیلی زحمت کشیده و ما کادر منسجمی داشتیم. فدراسیون این حق را دارد تا ارزیابی مجدد کند که در این فرصت شرایط چطور باشد. اینکه آیا سرمربی ملی می‌تواند سرمربی باشگاهی هم داشته باشد؟ ما شاید تا پایان ۲۰۲۰ مسابقه‌ای نداشته باشیم.


وی در پاسخ به این سوال که ممکن است شاهین طبع گزینه نباشد؟ عنوان کرد: تصمیم خاصی نگرفتیم. می‌خواستیم کمیته فنی را تشکیل بدهیم اما هنوز این کار را انجام نداده‌ایم. آخر هفته قرار بود جلسه‌ای داشته باشیم اما برخی دوستان گفتند هفته آینده جلسه را برگزار کنیم. گزینه خارجی سخت است. ما تصمیم‌مان را در کمیته فنی می‌گیریم تا بهترین تیم را در المپیک داشته باشیم.


طباطبایی درباره اینکه به نظر می‌رسد بین او و شاهین طبع شکراب شده گفت: نه چنین چیزی نیست. فدراسیون بسکتبال حق دارد با تعویق بازی‌ها ارزیابی مجدد داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
تقوی: احتمال کاهش در تعداد تیم‌های لیگ برتر والیبال وجود دارد
سرنوشت حسین نوری زیر سایه کرونا؛ لطفا حرفی از لیگ کشتی نزنید!
گرایی: از ترسم یک هفته است تمرین نکرده‌ام 

تگ ها


تیم ملی بسکتبال مهران شاهین طبع بسکتبال رامین طباطبایی منهای فوتبال بسکتبال