ابهام درباره آتش‌سوزی باشگاه پرسپولیس؛ سیاسی بود؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به حمله نافرجام به باشگاه و آتش زدن ساختمان پرسپولیس گفت که نیروهای انتظامی پیگیر حادثه است تا ماجرا دقیق روشن شود ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به حمله نافرجام به باشگاه و آتش زدن ساختمان پرسپولیس گفت که نیروهای انتظامی پیگیر حادثه است تا ماجرا دقیق روشن شود. حمیدرضا گرشاسبی درباره حادثه نافرجام آتش زدن ساختمان باشگاه پرسپولیس گفت: «شب گذشته (یک شنبه شب) پس از مطلع شدن از ماجرا بلافاصله به محل باشگاه رفتیم. گویا فردی گالن بنزینی در دست داشت و مقابل باشگاه این گالن را به آتش کشیده بود.»

گرشاسبی گفت: «وقتی دوربین های مدار بسته موجود را بررسی کردیم، به نظر کمی ماجرا مشکوک بود، چرا که فکر می کنم مهاجم قصد داشته خودرویی را مقابل باشگاه به آتش بکشد، وقتی در ادامه متوجه می شود خودرویی از مقابل به سمتش می آید ترسیده و گالن بنزین را همانجا رها می کند. در ادامه نگهبان باشگاه هم که از موضوع مطلع شده برای آنکه آتش به خودروهای اطراف و ساختمان باشگاه سرایت نکند با پا برای خاموش کردن آتش اقدام می کند، همین موضوع باعث مصدومیتش می شود. البته نیروی انتظامی هم که از شب گذشته به محل حادثه آمد موضوع را بررسی کرد و تحقیقات هم چنان ادامه دارد. حراست باشگاه هم پیگیر مساله است تا ببینیم داستان چه بوده است.»

اما لحطاتی پیش فیلم دیگری از این حادثه منتشر شد. روی این فیلم صدای زنی شنیده می شود که احتمالا از عوامل این اتفاق بوده و نشان می دهد ماجرا احتمالا انگیزه های سیاسی داشته است. زنی که روی این فیلم حرف می زند از عادل فردوسی پور هم می خواهد به این ماجرا ورود کند! باید دید پلیس با بررسی این حادثه به چه نتیجه ای می رسد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال