ابهام در بازگشت کالدرون/ پرسپولیسی‌ها یک روز دیگر منتظر می‌مانند؟

در حالی که قرار بود تا عصر امروز گابریل کالدرون به نامه باشگاه پرسپولیس جواب دهد هنوز خبری در این باره نشده تا ابهام در بازگشت وی به ایران افزایش یابد....

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که تا سه روز دیگر پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی بسته خواهد شد پرسپولیسی‌ها هنوز هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده‌اند. به رغم شروع تمرینات، خبری از بازگشت کالدرون به ایران نیست و در این میان دستیاران این مربی آرژانتینی نیز با درخواست وی تهران را ترک کرده‌اند.
برگزاری یک جلسه با حضور مدیربرنامه‌های وی و ارائه لیستی از خواسته‌های این مربی در روز چهارشنبه سبب شد تا از دید برخی دو طرف به توافق نزدیک شوند. مدیران پرسپولیس جواب این نامه را داده‌اند و در حالی که قرار بود پاسخ کالدرون امشب به دست پرسپولیسی‌ها برسد هنوز خبری در این باره نشده و  خبر رسیده که مدیران این باشگاه نهایتا تا فردا منتظر جواب وی خواهند ماند.
وضعیت مبهم کالدرون باعث شده تا پروسه نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس متوقف شود و این در حالی است که تا بسته شدن پنجره زمستانی زمان چندانی باقی نمانده است.
در کنار این ماجرا، انتشار یک ویدیو از سوی باشگاه پرسپولیس در حساب‌های رسمی این باشگاه در نوع خود جالب است. ساعاتی پیش ویدیویی با حضور امید عالیشاه و مهرداد میناوند به مناسبت تولد کاپیتان سوم سرخ‌ها منتشر شد و این در حالی است که امید عالیشاه در لیست مازاد کالدرون بوده و به اشتراک گذاشتن این ویدیو در صفحات رسمی این باشگاه ابهام درباره بازگشت کالدرون به ایران را افزایش داده است.

بیشتر بخوانید:

 

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس کالدرون گابریل کالدرون فوتبال ایران بازگشت کالدرون فوتبال