ابهام در برگزاری جلسه استیناف درباره مسعود شجاعی

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هنوز برای تصمیم گیری درباره پرونده محرومیت مسعود شجاعی جلسه‌ای تشکیل نداده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور به خاطر درگیری لفظی به داور مسابقه تیمش مقابل گل گهر سیرجان که منجر به اخراجش شد، از سوی کمیته انضباطی نیز با محرومیت ۳ جلسه ای مواجه شد تا به واسطه دریافت کارت قرمز ۴ بازی تیمش را از دست بدهد.


شجاعی قبل از تعطیلی مسابقات فوتبال ۲ جلسه ای محرومیتش را سپری کرد و حالا ۲ جلسه دیگر باقی مانده است. از این رو مسئولان تراکتور با اعتراض به استیناف خواهان تعلیق دو جلسه باقی مانده از محرومیت کاپیتان خود هستند.


جلسات کمیته استیناف فدراسیون فوتبال نیز به دلیل مسائل مربوط به کرونا مدت زیادی تشکیل نشد اما حالا که این کمیته هفته پیش برای پرونده بازی سپاهان و پرسپولیس تشکیل جلسه داد، تراکتوری ها خواهان آن هستند تا هرچه سریع تر درباره محرومیت شجاعی نیز تصمیم گرفته شود. مسئولان تراکتور مستندات خود در این پرونده را به دست استیناف رساندند و امیدوار هستند تا دو جلسه محرومیت مسعود شجاعی بخشیده شود تا او از زمان شروع لیگ برتر برای تیمش به میدان برود.


در این خصوص اما مشخص نیست جلسه استیناف برای رسیدگی به پرونده شجاعی چه زمانی برگزار خواهد شد. البته که چندی قبل علیرضا صالحی رییسه این کمیته به خبرنگار ما گفته بود قطعا قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر درباره این پرونده تصمیم خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید:

چه تیمی از لیگ بدون تماشاگر ضرر می‌کند؟

درخواست تراکتور از مدافع برزیلی؛ زودتر برگرد

 

 

بیشتر بخوانید:

چه تیمی از لیگ بدون تماشاگر ضرر می‌کند؟

درخواست تراکتور از مدافع برزیلی؛ زودتر برگرد

 

 

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال