ابهام در ترکیب پرسپولیس/ نعمتی و خطی یا رفیعی و لوزی؟

در فاصله کمتر از یک روز مانده تا آغاز بازی پرسپولیس و پارس جنوبی آرایش آغازین پرسپولیس در این دیدار محل ابهام است....

حضور رفیعی در ترکیب پرسپولیس و بازی با آرایش لوزی در خط هافبک و یا به میدان رفتن نعمتی در خط هافبک بازی با 4 هافبک در عرض یکدیگر ابهام ترکیب پرسپولیس برای بازی امروز است.
به گزارش خبرنگار مدال، تنها ابهام ترکیب پرسپولیس برای بازی امروز مقابل پارس جنوبی، حضور یا عدم حضور سروش رفیعی در ترکیب این تیم است. پرسپولیس از زمان مصدومیت بشار رسن با آرایش 2-4-4 خطی به میدان رفته و با این تغییر آرایش احمد نوراللهی از سمت راست خط هافبک به مرکز منتقل شده و با شرح وظایف متفاوتی بازی کرده است. سروش رفیعی نیز که در بازی با پاختاکور در گوش چپ به میدان رفته بود در بازی با ماشین‌سازی نیمکت‌نشین شده بود تا مهدی ترابی به جای وی در این پست به میدان برود.
در فاصله چندین ساعت مانده تا بازی با پارس جنوبی، سیستم پایه پرسپولیس ابهام اصلی ترکیب این تیم است و هنوز مشخص نیست پرسپولیس بازی را با آرایش 2-4-4 خطی آغاز خواهد کرد و یا اینکه با آرایش 2-4-4 لوزی در زمین حضور خواهد یافت. به نظر می‌رسد فشرده بازی کردن رقبای پرسپولیس در خط دفاعی سبب شده تا برانکو با افزایش عرض بازی این تیم روی حمله از کناره‌ها حساب ویژه باز کند و همین موضوع شانس بازی این تیم با آرایش خطی را بیشتر از آرایش لوزی خواهد کرد.
در صورتی که پرسپولیس با آرایش لوزی بازی را آغاز کند نوراللهی به سمت راست خط هافبک منتقل خواهد شد تا رفیعی هافبک تهاجمی مرکزی پرسپولیس باشد و در صورتی که بازی با آرایش خطی در دستور کار خط هافبک پرسپولیس باشد شاهد حضور نعمتی در سمت راست خواهیم بود تا با حضور نوراللهی در میانه میدان، رفیعی به مانند بازی با ماشین‌سازی از روی نیمکت بازی را آغاز کند.
شاگردان برانکو در بازی درون تیمی آخرین جلسه تمرینی خود در تهران با آرایش 2-4-4 خطی به میدان رفته‌اند و به نظر می‌رسد احتمال بازی با این آرایش بیشتر از احتمال بازی با آرایش لوزی خواهد بود.

تگ ها


پرسپولیس پرسپولیس پارس جم جنوبی لیگ برتر فوتبال ایران هفته پایانی هفته پایانی لیگ هفته پایانی لیگ برتر هفته سی ام لیگ برتر پارس جنوبی جم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال