ابهام در حضور نورالهی در پرسپولیس

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ احمد نوراللهی فصل گذشته و در میانه های راه برای گذران خدمت سربازی خود پرسپولیس را ترک کرد و عازم تراکتورسازی شد اما محرومیت این باشگاه تبریزی در نقل و انتقالات کاری کرد تا این هافبک دفاعی جوان نیم فصل دوم را از فوتبال دور بماند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ احمد نوراللهی فصل گذشته و در میانه های راه برای گذران خدمت سربازی خود پرسپولیس را ترک کرد و عازم تراکتورسازی شد اما محرومیت این باشگاه تبریزی در نقل و انتقالات کاری کرد تا این هافبک دفاعی جوان نیم فصل دوم را از فوتبال دور بماند.

حالا نوراللهی دارد اقداماتی انجام می دهد بلکه بتواند تا نیمه تابستان 96 کارت پایان خدمت خود را دریافت کند و فصل آینده را در تیم محبوبش یعنی پرسپولیس سپری کند. نوراللهی توانست با استفاده از کارت بسیج خود 6 ماه از سربازی اش را کاهش دهد. او حالا در تلاش است تا با استفاده از مدارک دوران حضور پدرش در جبهه های جنگ، کارت پایان خدمت خود را تا مدتی دیگر دریافت کند.

شماره 8 سابق سرخ ها درخواست خود مبنی بر این موضوع را ارائه داده است اما هنوز جواب نهایی از سوی سازمان نظام وظیفه صادر نشده

به همین علت حضور نوراللهی در لیست پرسپولیس برای فصل بعد قطعی نیست. اگر کارت پایان خدمت نوراللهی صادر نشود، او با توجه به محرومیت تراکتورسازی در لیگ برتر نمی تواند بازی کند و احتمالا برای پیگیری فوتبالش تا پایان خدمت سربازی خود راهی لیگ یک خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال