ابهام در صدور کارت هافبک تراکتور/ بوحمدان چطور مجوز بازی گرفت؟

حمید بوحمدان در حالی این فصل از تیم ذوب آهن راهی تراکتور تبریز شد که پیرامون صدور کارت بازی وی و رضایت نامه اش ابهاماتی وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، حمید بوحمدان یکی از خریدهای تیم فوتبال تراکتور تبریز در این فصل از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران بود. این بازیکن در شرایطی که با باشگاه ذوب آهن قرارداد داشت حاضر شد با بخشش مبلغ قرارداد فصل آینده خود و همچنین پرداخت یک میلیارد تومان به عنوان رضایت نامه راهی تراکتور شود. ذوبی ها بعد از مذاکرات فشرده برای حفظ این هافبک خود در نهایت به جدایی او به شرط پاس شدن چک انتقال تا تاریخ ۱۵ آبان ماه موافقت کرد.

بوحمدان راهی تراکتور شد اما بدون آنکه رضایت نامه‌ای از باشگاه ذوب آهن بگیرد و چک خود را تا تاریخ مقرر پاس کند، کارت و مجوز بازی برای تیم تراکتور را دریافت کرد. این هافبک موظف بود تا ۱۵ آبان ماه چک خود را پاس کند اما این اتفاق دو روز بعد رخ داد و نکته عجیب اینجاست که وی روز ۱۶ آبان برای تراکتور به میدان رفت.

در حالی که تراکتور درگیر پرونده‌های مشابه دیگری در جذب بازیکنان جدید خود از جمله سعید واسعی از پیکان است جای این سوال هم از مسئولان سازمان لیگ و مسئولان تراکتور وجود دارد که چطور کارت و مجوز بازی بازیکنی صادر شده است که نتوانسته رضایت نامه خود را در موعد مقرر از تیم قبلی خود دریافت کند.

بیشتر بخوانید:

پیکان در پرونده واسعی کوتاه نمی‌آید

منصوریان ستاره جوان خود را در اختیار باشگاه گذاشت!

 

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران باشگاه تراکتورسازی تبریز فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال