ابهام در قفس توری سرخ‌ها/ گزینه پرسپولیس در صورت جدایی بیرانوند کیست؟

پرسپولیس کار دشواری در تعیین جانشین بیرانوند در صورت جدایی این بازیکن در پیش دارد....

با انتقال رشید مظاهری به تراکتورسازی، پرسپولیس در صورت جدایی علیرضا بیرانوند کار دشواری در انتخاب جانشین این بازیکن در پیش دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، رشید مظاهری امروز به طور رسمی به عضویت تراکتورسازی درآمد و در فصل جدید وظیفه حراست از دروازه این تیم را برعهده خواهد داشت. با انتقال مظاهری به تراکتورسازی دروازه‌بان شاخصی در بازار نقل و انتقالات حضور ندارد و این انتقال در حالی صورت گرفته که پیشتر از مظاهری به عنوان گزینه اصلی جانشینی بیرانوند در پرسپولیس یاد شده بود.
در چنین شرایطی پرسپولیس کار دشواری در تعیین جانشین بیرانوند در پیش خواهد داشت. با جدایی احتمالی این بازیکن از پرسپولیس (که با پرداخت 600 هزار دلار ممکن است) عملا پرسپولیس دست بازی در انتخاب جانشین وی نخواهد داشت. این در حالی است که دیگر دروازه‌بان پرسپولیس (بوژیدار رادوشوویچ) نیز با توجه به عدم دریافت مطالبات خود در ماه‌های گذشته و نارضایتی از وضعیت مالی خود در این تیم، به دنبال جدایی از این تیم است و در چنین شرایطی وضعیت پرسپولیس درون دروازه بسیار مبهم خواهد بود.
در صورت جدایی بیرانوند پرسپولیس اگر به دنبال جذب دروازه‌بان ایرانی باشد گزینه‌هایی چون حسین حسینی، علیرضا حقیقی و محسن فروزان به عنوان بازیکن آزاد شرایط انتقال به پرسپولیس را خواهند داشت و باید دید در صورت جدایی بیرانوند و با توجه به گزینه‌های موجود، آیا قهرمان سه فصل اخیر فوتبال به دنبال جذب بازیکن ایرانی خواهد بود و در نهایت یک بازیکن خارجی در این پست جذب خواهد شد.

اخبار مرتبط:
سوژه روز؛ راز جدایی برانکو؛ او همیشه در سکوت گم می‌شود! /ویدیو
پیام رسمی پرسپولیس به باشگاه رم

تگ ها


بیرانوند پرسپولیس نقل انتقالات نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات پرسپولیس علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال