ابهام در محرومیت شجاع خلیل‌زاده

در حالی که باشگاه پرسپولیس دلیل محرومیت خلیل زاده را جریمه تعلیقی قبلی عنوان کرده اما هنوز به طور دقیق موضوع غیبت او در بازی با نفت مسجدسلیمان مشخص نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساعتی قبل سازمان لیگ نام شجاع خلیل زاده را هم در فهرست محرومان هفته بیست و ششم لیگ برتر قرار داد و نوع این محرومیت را انضباطی قلمداد کرد. این در حالی است که کمیته انضباطی هیچ حکمی را اخیرا درباره شجاع منتشر نکرده و همین موضوع باعث ابهام در وضعیت فعلی شده است.

اما در مهرماه ۱۳۹۸ محرومیت شجاع خلیل زاده به حالت تعلیقی درآمد تا در صورت جریمه دوباره از سوی کمیته انضباطی، این محرومیت نیز به حالت فعال در بیاید. در بازی با تراکتور شجاع به ۱۰ میلیون تومان جریمه محکوم شد که این حکم منجر به فعال شدن حکم قبلی او نیز می‌شد. با این حال باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد که پس از اعتراض به حکم قبلی، حالا کمیته انضباطی محکومیت ۱۰ میلیون تومانی را تائید کرده و محرومیت شجاع هم در بازی با نفت مسجدسلیمان اعمال خواهد شد.

این در حالی است که کمیته انضباطی و همچنین سازمان لیگ هنوز واکنشی به ابهام های موجود نداشته و دلیل موضوع را هم به صورت علنی اعلام نکرده اند.

با محرومیت شجاع خلیل زاده، مصدومیت ربیع خواه و انصاری، در صورتی که باشگاه کورتریک اجازه حضور محمد نادری در ترکیب سرخ ها را ندهد، مشخص نیست که یحیی گل محمدی از چه بازیکنی در پست دفاع چپ استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
سعادتمند: قرار است با استراماچونی توافق کنیم
پیشکسوت استقلال: استقلال همین الان هم کهکشانی است
حلالی: پرسپولیس در آسیا به مشکل می خورد

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس شجاع خلیل‌زاده پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال