ابهام در مورد معرفی نشدن هیت مدیره پرسپولیس

با وجود وعده های متعدد وزارت ورزش و جوانان مبنی بر معرفی اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس اما این اتفاق هنوز رخ نداده است ......

با وجود وعده های متعدد وزارت ورزش و جوانان مبنی بر معرفی اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا، با نزدیک شدن به فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران زمزمه هایی به گوش رسید مبنی بر این که وزارت ورزش و جوانان قصد تغییر در هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس را دارد. در همان مقاطع صحبت از این شد که با پایان فصل شانزدهم، هیات مدیره جدید سرخابی های تهرانی معرفی می شوند تا این دو باشگاه با مدیریت جدید، فصل هفدهم را آغاز کند.

 از همان ابتدا وعده های وزارت ورزش و جوانان به آخر خرداد ماه رسید و عنوان شد نهایتا تا پایان بهار هیات مدیره جدید دو باشگاه پر طرفدار تهرانی معرفی می شود اما باز هم این وزارتخانه به وعده خود عمل نکرد و اعضای هیات مدیره دو باشگاه معرفی نشد.

البته با گذشت زمان در نهایت از سوی وزارت ورزش و جوانان، هیات مدیره آبی های تهرانی معرفی شدند اما باز هم قهرمان لیگ شانزدهم با اعضای نصف و نیمه هیات مدیره سابق به کارش ادامه داد.

پس از معرفی هیات مدیره باشگاه استقلال عنوان شد که "به زودی" هیات مدیره پرسپولیس هم معرفی می شود اما همچنان این وعده به زودی محقق نشده است و کماکان باز هم وزارت ورزش و جوانان صحبت از این هفته و هفته آینده می کند.

در این بین بارها و بارها محمدرضا داورزنی در مصاحبه های مختلف وعده چند روز بعد را برای معرفی اعضای هیات مدیره پرسپولیس داد اما باز هم هیچ نامی از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی نشد تا باشگاه پر طرفدار تهرانی با مدیریت قبلی، فصل را آغاز کند.

حال که دو روز تا آغاز فصل هفدهم زمان باقی مانده است، انتظار می رود که وزارت ورزش و جوانان در اقدامی شایسته پیش از آغاز لیگ، هیات مدیره جدید پرسپولیس را معرفی کند تا این باشگاه با مدیریت جدید فصل را آغاز کند چرا که اگر وزارت ورزش در میانه های فصل دست به تغییرات مدیریتی این باشگاه بزند، شاهد تلاطم های مدیریتی در بحبوحه لیگ در باشگاه پرسپولیس خواهیم بود و این موضوع آسیب زیادی به این باشگاه وارد می کند.

 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال