ابهام در وضعیت امیدهای پرسپولیس/ لیست 20 سرخ‌ها پر نمی‌شود؟

به رغم جذب چند بازیکن جدید و تلاش برای جذب یک مهاجم دیگر به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس برنامه‌ای برای جذب بازیکنان زیر 21 سال ندارد....

به رغم جذب چند بازیکن جدید و تلاش برای جذب یک مهاجم دیگر به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس برنامه‌ای برای جذب بازیکنان زیر 21 سال ندارد.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس روزهای عجیبی را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پشت سر گذاشته است. از جذب بازیکن پیش از تعیین سرمربی تا مازاد اعلام کردن بازیکن تمدید کرده؛ از پرداخت غرامت به برخی از بازیکنان جدا شده تا صرف بیش از یک ماه برای جذب بازیکن در پست مهاجم.
با این حال شاید آنچه در این میان توجه چندانی به آن نشده عملکرد پرسپولیس در جذب بازیکنان زیر 21 سال باشد. پرسپولیس دو بازیکن زیر 21 سال خود (طاهرخانی و کریمی) را از دست داده و از بازیکنان زیر 21 سال فصل گذشته این تیم اسدی، حسینی و حسین‌پور نیز به رده سنی زیر 23 سال منتقل شده‌اند.
محمد حسینی از آکادمی، ساسان زمانه از امیدهای استقلال و احمدرضا احمدوند بازیکن فصل گذشته تیم امید مقاومت تهران در حال حاضر 3 بازیکن زیر 21 سال پرسپولیس هستند که از این جمع حسینی توسط کالدرون از حضور در تمرینات منع شده، زمانه در اکثر مواقع همراه با تیم امید پرسپولیس است و دروازه‌بان چهارم تیم محسوب می‌شود و احمدوند نیز که روز گذشته توسط برخی رسانه‌ها بازیکن مازاد معرفی شد همچنان در تمرینات پرسپولیس حضور ندارد.
اما این گروه از بازیکنان چه اهمیتی دارند؟ اهمیت بازیکنان زیر 21 سال در انتخاب لیست 20 نفره برای بازی‌های داخلی خواهد بود جایی که هر تیم مجاز به استفاده از دو بازیکن زیر 21 سال روی نیمکت ذخیره‌ها است. در چنین شرایطی کالدرون عملا گزینه‌ای برای استفاده کامل از ظرفیت نیمکت ذخیره‌ها ندارد و این سرمربی آرژانتینی با چنین وضعیتی بازیکنی در رده سنی امید در اختیار ندارد تا با استفاده از آنها تعداد بازیکنان حاضر روی نیمکت ذخیره‌های خود را به 9 برساند.
برای بهبود وضعیت در این پست پرسپولیس نیاز به جذب بازیکن زیر 21 سال تا پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی است و گزینه دوم سرخ‌ها؛ استفاده از بازیکنان حاضر در آکادمی است هر چند بعید است کالدرون نسبت به بازیکنان جوان سخت‌گیری خاصی دارد راضی به استفاده از بازیکنان تیمی شود که از 5 بازی خود در فصل جدید لیگ برتر امیدهای تهران تنها یک امتیاز کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:
دلیل کاپیتانی عالیشاه در حضور سیدجلال چه بود؟

 

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات لیست خرید پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال