ابهام در وضعیت خاوی مارتینز در بایرن مونیخ

به گزارش SPOX آینده خاوی مارتینز ستاره اسپانیایی بایرن هنوز مشخص نیست و او درباره تمدید قراردادش با این باشگاه هنوز مذاکره‌ای انجام نداده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس ادعای SPOX، خاوی مارتینز هنوز درباره تمدید قراردادش با باشگاه بایرن مونیخ مذاکراتی انجام نداده و درحالیکه قرارداد او در سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد آینده او در این باشگاه آلمانی همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

این در حالی است که رسانه‌های آلمانی مدعی شده بودند این هافبک ۳۱ساله اسپانیایی که هشت فصل اخیر را در بایرن بازی کرده، با این باشگاه به توافق رسیده تا امسال تابستان بایرن را ترک کند.

اما حالا SPOX می‌گوید در این باره بین خاوی مارتینز و باشگاه بایرن مونیخ هیچ مذاکره‌ای انجام نشده و تصمیم‌گیری درباره آینده او به آینده موکول شده است.

در نتیجه باشگاه بایرن مونیخ اگر واقعا تمایلی به تمدید قرارداد بازیکن سی و یک ساله خود نداشته باشد باید امسال تابستان او را حتما به فروش برساند چون در غیر اینصورت سال آینده او را به صورت رایگان از دست خواهد داد.

از سوی دیگر اما گفته می‌شود مارتینز شخصا تمایلی به ترک بایرن ندارد هر چند مدتی است بسیار کمتر از قبل به بازی گرفته می‌شود. خاوی مارتینز امیدوار است در صورت ترک بایرن توسط هموطنش تیاگو آلاکانتارا که شایعات زیادی درباره آن به گوش می‌رسد جا برای او باز شود تا بتواند بار دیگر به عنوان بازیکن فیکس برای بایرن بازی کند.

بیشتر بخوانید:

تیاگو کاملا با سبک لیورپول و یورگن کلوپ تناسب دارد

مشکل اصلی ستاره اتریشی با بایرن مونیخ چیست؟

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ خاوی مارتینز فوتبال