ابهام در وضعیت کاپیتان پرسپولیس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیتش و شرایط بازگشت به تمرینات با سرمربی این تیم صحبت کرد....

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیتش و شرایط بازگشت به تمرینات با سرمربی این تیم صحبت کرد.

به گزارش مدال،سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس درباره وضعیت مصدومیتش با برانکو صحبت کرد.حسینی برانکو را در جریان آخرین وضعیت مصدومیتش قرار داد و به نظر می‌رسد برانکو به کاپیتان تیمش در بازی مقابل با نفت مسجد سلیمان استراحت دهد. کادرفنی معتقد است هنوز ۴ روز دیگر تا بازی با نفت مسجدسلیمان زمان باقی است و این بازیکن را می‌توانند به آن دیدار برسانند. گویا کادرپزشکی، بابت عدم صدمه دیدگی طولانی کاپیتان، خیال مربیان تیم را راحت کرده اند.

حسینی این روزها پیگیر کارهای درمانی‌اش است و به نظر می‌رسد تا یک هفته آینده شرایط برای آمادگی کامل کاپیتان پرسپولیس فراهم شود. جالب این که پزشک پرسپولیس نیز اظهار نظر قاطعی در مورد حسینی نکرده است.علیرضا حقیقت درخصوص مصدومیت سیدجلال حسینی می گوید: اقدامات پزشکی برای بازگشت کاپیتان تیم در سریع‌ترین زمان ممکن در حال انجام است. جواب MRI را هم دریافت کردیم و کشیدگی همسترینگ محرز شد که بر اساس آن، روند درمان ادامه پیدا می‌کند.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: سید جلال حسینی یکی از حرفه‌ای‌ترین فوتبالیست‌ها است. با توجه به این مساله و انگیزه و تعصب خاصی که همیشه از او شاهد بوده‌ایم تلاش خواهیم کرد در سریع‌ترین زمان ممکن وی را در اختیار تیم قرار بدهیم.

گفتنی است اگر سیدجلال به بازی نرسد، محمد نادری در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد.