ابهام در وضعیت گروه 7؛ کی کجا میره؟

پنجره نقل و انتقالات تابستانی در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که هنوز تکلیف چند بازیکن مطرح و کلیدی فوتبال ایران مشخص نشده است....

به گزارش خبرنگار مدال، با نزدیک شدن به روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی، بیشتر تیم‌های لیگ برتری نفرات کلیدی خود را شناخته‌اند و این روزها به دنبال تکمیل کادر بازیکنان خود هستند. به همین بهانه نگاهی داشته‌ایم به وضعیت 7 بازیکن بلاتکلیف این روزهای فوتبال ایران که ممکن است طی روزهای آینده انتقالی پر سر و صدا را تجربه کنند.

امید ابراهیمی
فرمانده سابق آبی‌‎ها پس از یک فصل حضور در قطر از ترکیب الاهلی کنار گذاشته شد و حال مشتریانی در لیگ برتر دارد. سپاهان و شهر خودرو تمایل خود به جذب این بازیکن را علنی کرده‌اند و در حال رقابت برای جذب این هافبک ملی‌پوش هستند. استقلال نیز یکی دیگر از مشتریان ابراهیمی بود با این حال در حال حاضر اولویت استقلال جذب یک هافبک تهاجمی است و بازگشت ابراهیمی به جمع ‌آبی‌ها در تابستان امسال احتمالی بعید است.

کاوه رضایی
مهاجم اسبق استقلال پس از درخشش در شارلوا، روزهای نه چندان خوبی را در ترکیب کلوب بروژ پشت سر گذاشت و حتی به رغم جدایی دو مهاجم این تیم شانس بسیار کمی برای بازی در ترکیب بروژ دارد. با توجه به پرداخت 5 میلیون یورو برای جذب این بازیکن از سوی بروژ در تابستان سال گذشته، جدایی قطعی کاوه از بروژ به سادگی ممکن نخواهد بود. چند باشگاه ایرانی در تابستان امسال به دنبال جذب قرضی رضایی بودند با این حال این تلاش‌ها نتیجه‌ای نداشت و به نظر می‌رسد رضایی در صورت جدایی قرضی از بروژ در یک تیم بلژیکی به میدان برود.

صادق محرمی
مدافع راست اسبق پرسپولیس پس از حضور یک خط در میان در ترکیب دینامو زاگرب، در فصل جدید سکونشین مطلق بوده است. چنین وضعیتی برای بازیکنی که اخیرا به تیم ملی نیز دعوت شده قطعا راضی کننده نخواهد بود و سکونشینی وی را از تیم ملی نیز دور خواهد کرد. با توجه به قرارداد بلندمدت این بازیکن با دینامو زاگرب، به نظر می‌رسد در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی این بازیکن 23 ساله انتقالی قرضی را تجربه کند.

روزبه چشمی
مدافع-هافبک فصل گذشته استقلال این روزها وضعیت مبهمی دارد. چشمی که به طور قطع از استقلال جدا شده پیشنهاد جدی از قطر داشت با این حال این انتقال قطعی نشد تا چشمی در حال حاضر بازیکن آزاد باشد. وی در مقطعی از سپاهان و تراکتور پیشنهاد داشت با این حال انتقال وی به این تیم‌‍‌ها نیز نهایی نشد و حال در فاصله چند روز تا آغاز لیگ، این بازیکن ملی‌پوش بدون تیم مانده است. 

محمدمهدی مهدی‌خانی
مهاجم تیم امید و پدیده فصل گذشته شهرخودرو این روزها اجازه حضور در تمرینات این تیم را ندارد. این واکنش باشگاه شهر خودرو به رد پیشنهاد تمدید قرارداد از جانب مهدی‌خانی بوده و حال به نظر می‌رسد این مهاجم جوان با بالاترین پیشنهاد ارائه شده به باشگاه مشهدی به فروش برسد. پرسپولیس جدی‌ترین تیم خواهان مهدی‌خانی است با این حال سرخ‌ها تمایل چندانی به پرداخت مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن جوان ندارند و همین باعث افزایش ابهام در وضعیت مهدی‌خانی شده است.

محسن فروزان
دروازه‌بان جنجالی فصل گذشته تراکتور در حال حاضر شرایط مبهمی دارد. از سویی حکم نهایی پرونده جنجالی فصل گذشته وی صادر نشده و از سوی دیگر قرارداد وی نیز با باشگاه تراکتور فسخ نشده تا فروزان وضعیتی کاملا نامشخص داشته باشد. وی مقطعی در تمرین نفت مسجدسلیمان حضور یافت هر چند دو طرف مدعی شدند که این حضور تنها برای حفظ آمادگی این دروازه‌بان 30 ساله بوده است.

سعید عزت‌اللهی
دیگر هافبک ملی‌پوش ایرانی این روزها شرایط نامشخصی در روستوف دارد. پس از حضور نصفه و نیمه در ترکیب ردینگ و مصدومیت شدید در فصل گذشته، عزت‌اللهی به روستوف بازگشته با این حال وی در هیچ کدام از بازی‌های روستوف در لیست بازی حضور نداشته تا در حال حاضر شرایط نامشخصی داشته باشد. از این بازیکن 23 ساله در مقطعی به عنوان گزینه استقلال و تراکتور برای تقویت خط میانی یاد شده بود با این حال هر دو باشگاه در پست هافبک دفاعی بازیکنانی جدید جذب کرده‌اند تا عزت‌اللهی عملا شانسی برای حضور در این دو تیم نداشته باشد

بیشتر بخوانید:
آخرین پیام امیدابراهیمی به باشگاه سپاهان
حضور مهاجم سابق استقلال در باشگاه پرسپولیس
بازیکن فوت شده، استقلال را از آسیا حذف می‌کند؟!

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی امید ابراهیمی کاوه رضایی محسن فروزان حکم محسن فروزان صادق محرمی سعید عزت اللهی روزبه چشمی مهدی مهدی خانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال