ابوالقاسم‌پور: پرسپولیس در خلق موقعیت مشکل دارد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس مشکلات جدی در خلق موقعیت و تبدیل آن به گل دارد. خط هافبک نه موقعیت گل خلق می‌کند و نه هافبک‌های میانی به خوبی توپ پخش می‌کنند....

به گزارش مدال، بهنام ابوالقاسم پور در ارتباط شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: پرسپولیس مشکلات جدی در خلق موقعیت و تبدیل آن به گل دارد. خط هافبک نه موقعیت گل خلق می‌کند و نه هافبک‌های میانی به خوبی توپ پخش می‌کنند. هافبک خلاقی در وسط زمین برای پرسپولیس حضور ندارد و این باعث می‌شود میانه میدان را به حریف واگذار کنند.

وی در ادامه در خصوص مشکلات پرسپولیس در لیگ نوزدهم تصریح کرد: شاگردان کالدرون در گلزنی هم مشکل دارند و نمی‌توانند همان موقعیت‌های محدودی هم که بدست می‌آورند را به گل تبدیل کنند. نفت مسجدسلیمان در نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کرد و بازیکنان این تیم در میانه میدان پاس‌های تک ضرب و پرتعداد رد و بدل می‌کردند و در مجموع نفت بهتر بازی کرد.

پیشکسوت پرسپولیس پیرامون عملکرد این تیم خاطرنشان کرد: به نظرم کیفیت پرسپولیس برانکو خیلی بیشتر از تیم کالدرون بود. پرسپولیس الان نیاز به یک مهاجم کامل دارد و امیدوارم بتواند در نیم‌فصل این مهاجم را جذب کند. علاوه بر فوروارد، سرخ‌پوشان به یک بازی‌ساز و پلی میکر خلاق در میانه میدان هم نیاز دارند تا توپ پخش کند و موقعیت خلق کند.

ابوالقاسم‌پور در پایان در مورد تفاوت بازی پرسپولیس در دو نیمه بازی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: در دیدار مقابل نفت، پرسپولیس در نیمه اول بد بازی کرد، اما در نیمه دوم کمی بهتر شد هرچند که نتوانست نتیجه بگیرد.

بیشتر بخوانید:

وطنخواه: کالدرون کارگردان شرایط فعلی پرسپولیس است

تگ ها


بهنام ابوالقاسمپور ابوالقاسم پور پرسپولیس کالدرون پرسپولیس فوتبال