ابوظبی، میزبان دیدار الهلال - پرسپولیس در لیگ آسیا

باشگاه الهلال در صورت رویارویی با تیم پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کشور امارات را به عنوان میزبان خود انتخاب کرد، این درحالی است که پیش از این خبرهای درباره انتخاب بحرین به عنوان میزبان نماینده های سعودی به گوش می رسید ......

باشگاه الهلال در صورت رویارویی با تیم پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کشور امارات را به عنوان میزبان خود انتخاب کرد، این درحالی است که پیش از این خبرهای درباره انتخاب بحرین به عنوان میزبان نماینده های سعودی به گوش می رسید.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از الشرق الاوسط، روز سه شنبه (امروز) قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود و 8 تیمی که به این مرحله راه پیدا کرده اند حریفان خود را خواهند شناخت. قرعه پرسپولیس در صورتی که با هر یک از دو نماینده عربستان باشد بازی در زمین بی طرف برگزار خواهد بود.

روزنامه الشرق الاوسط عربستان اعلام کرد که باشگاه الهلال در صورت رویارویی با پرسپولیس، ابوظبی امارات را به عنوان میزبان خود معرفی خواهد کرد.

الهلال پیش از این در مرحله گروهی با تیم فوتبال پرسپولیس همگروه بود و کشور عمان را به عنوان میزبان بازی های خود انتخاب کرد. الهلالی ها در یک هشتم نهایی تغییر میزبان دادند و این بار قطر را انتخاب کردند اما به علت تنش سیاسی بین دو کشور، آنها بازهم مجبور به تغییر میزبان شدند و این بار در صورت رویارویی با پرسپولیس، ابوظبی میزبان آنها خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال