ابیدال: فحش گواردیولا مرا خیلی اذیت کرد

اریک ابیدال در مصاحبه با یک سایت کشورش، به گذشته یعنی دوران حضورش در تیم بارسلونا و فعالیت زیر نظر پپ گواردیولا، نظری انداخته و نکاتی را برشمرده است ......

اریک ابیدال در مصاحبه با یک سایت کشورش، به گذشته یعنی دوران حضورش در تیم بارسلونا و فعالیت زیر نظر پپ گواردیولا، نظری انداخته و نکاتی را برشمرده است.
مدافعی که در اواخر دوران ورزشی با بیماری سرطان دست به گریبان شد، در این مصاحبه عنوان کرده در مقطعی با پپ دچار مشکل شده اما خلق کننده تیکی تاکا را مربی بزرگی می داند.
ابیدال اظهار داشت:پپ گواردیولا اکنون در منچسترسیتی فوق العاده کار می کند.البته در اوایل دوران همکاری مشترک، تنش های بین ما وجود داشت.به عنوان مثال در یک سفر به ایالات متحده که قبل از شروع فصل انجام گرفت، او به من به خاطر ندانستن زبان اسپانیولی فحش داد. حرفش این بود که چرا با تیری آنری به فرانسوی حرف زده ام. من هم فقط به او گفتم که نباید به من چنین حرفی بزند.چون بچه نیستم و خوب متوجه می شوم.
ستاره پیشین ادامه داد:حرفم این بود که چرا باید با آنری اسپانیولی حرف بزنم؟مگر کاتالان ها به زبان خودشان با هم حرف نمی زنند؟این موضوع مرا خیلی اذیت کرد.از این رو با پرزیدنت لاپورتا صحبت کردم تا موضوع را با پپ در میان بگذارد.
ابیدال همچنین در ادامه این مصاحبه از توانمندی های سرمربی کنونی سیتیزن ها تعریف کرد.مدافع پیشین فرانسه در بارسا ۴ فصل با پپ همکاری داشت که در این مقطع ۳ قهرمانی لالیگا، ۲ قهرمانی اروپا، ۲ مقام قهرمانی کوپا دل ری، ۲ جام بین قاره ای و ۲ سوپرجام و ۳ سوپرجام اسپانیا به دست آورد.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی فوتبال