اتاق عمل برای ربیع‌خواه آماده شد!

هافبک سابق پرسپولیس و کنونی آلومینیوم به دلیل آسیب دیدگی شدید حداقل تا نیم‌فصل قادر به همراهی تیمش نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت شدید محسن‌ربیع خواه، هافبک تیم آلومینیوم اراک در دقیقه ۴ بازی امروز این تیم مقابل پیکان، به حدی شدید بود که این بازیکن بلافاصله از زمین خارج شده و به بیمارستان منتقل شد.

ماجرای مصدومیت او از این قرار بود که ربیع‌خواه و علیرضا کوشکی، بازیکن پیکان بر سر تصاحب توپ در سمت چپ میانه میدان و مقابل نیمکت پیکان با یکدیگر برخورد شدیدی داشتند که هافبک آلومینیوم در این صحنه روی زمین افتاد و در حالی‌که به نظر می‌رسید، خطا را کوشکی مرتکب شده، اما داور بازی در تصمیمی عجیب خطا را به سود پیکان اعلام کرد.

اعلام خطا به سود پیکان با اعتراض شدید کادر فنی تیم آلومینیوم همراه بود، اما تصمیم داور تغییر نکرد و ربیع‌خواه که از ناحیه استخوان نازک نی پای چپ دچار شکستگی شد بود، از شدت درد در حالی که ناله می‌کرد، تاکید داشت که کسی به پای او دست نزند.

ربیع‌خواه که اجازه نمی‌داد کسی او را مورد مداوا قرار دهد و صدای فریاد او از شدت درد در ورزشگاه شهدای شهرقدس می‌پیچید و حاضرین در استادیوم را تحت تاثیر قرار داده بود، با برانکارد به بیرون از زمین انتقال یافت و خیلی زود تعویض شد تا رسول خطیبی را مجبور به تعویض زودهنگام کند.

پس از آتل‌بندی در ورزشگاه شهدای شهرقدس، ربیع‌خواه به بیمارستان منتقل شد و پزشکان از او عکس ام. آر. آی گرفتند که پس از آن شکستگی نازک نی پای چپ او به تایید رسید.

رسول خطیبی در نقل و انتقالاتِ پیش فصل اصرار زیادی روی جذب ربیع‌خواه داشت و این بازیکن هم بعد از حضور در آلومینیوم اراک با بازی‌های خوبی که در میانه برای تیمش انجام داد، به مهره‌ای ثابت تبدیل شده بود، اما این مصدومیت شدید موجب شد تا هافبک اراکی‌ها مدت زیادی(حداقل تا نیم‌فصل) دور از میادین باشد و با توجه به ناحیه‌ای که دچار شکستگی شده، در آینده نیز بازگشتش به ترکیب با مشکل روبرو شود.

محسن ربیع‌خواه عکس پای خود را برای دکتر کیهانی ارسال کرده که این پزشک به هافبک آلومینیوم گفته نیاز به معاینه جدید نیست و صبح فردا(یکشنبه) این بازیکن به بیمارستان مراجعه کند و مورد عمل جراحی قرار بگیرد.

طبق دستور پزشک، قرار است ربیع‌خواه صبح امروز یکشنبه با مراجعه به بیمارستان بستری شده و پس از آن پای او جراحی شود.

ربیع‌خواه حداقل تا نیم‌فصل قادر به همراهی آلومینیوم و حضور در ترکیب مدنظر رسول خطیبی نیست، اما مدت دقیق دوری او از میادین پس از عمل جراحی مشخص خواهد شد.

هافبک سابق پرسپولیس که در این تیم هم بدشانس بود و دچار مصدومیت‌های طولانی مدت شد، حالا در شروع کارش با آلومینیوم نیز با شرایط مشابهی مواجه است ولی امید زیادی دارد تا هرچه زودتر به میادین برگردد و در اختیار خطیبی قرار بگیرد.

خطیبی، سرمربی آلومینیوم اراک که به شدت از مصدومیت ربیع‌خواه ناراحت بود، در نشست خبری بعد از بازی با اعتراض به تصمیم عجیب داور در اعلام خطا به سود پیکان در صحنه آسیب دیدگی بازیکنش اظهار کرد: «نمی‌خواهم بعد از بازی درباره داوری صحبت کنم. داوری‌ها کارشناسی می‌شوند. امیدوارم داوران به کارشناسی‌ها دقت کنند. آنطور که شنیدم پای محسن ربیع‌خواه شکست، اما داور نه خطا گرفت و نه کارت داد. بالاخره برخوردی بوده که پای او شکسته است.»

تگ ها


محسن ربیع خواه