اتحاد بی‌سابقه فوتبالی‌ها برای گرفتن حق پخش تلویزیونی

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، دور دوم جلسه فوتبالی ها و نمایندگان وزارت ورزش باشگاه های استقلال و پرسپولیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که به منظور روشن شدن تکلیف حق پخش انجام شد امروز باز هم بی نتیجه ماند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دور دوم جلسه فوتبالی ها و نمایندگان وزارت ورزش باشگاه های استقلال و پرسپولیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که به منظور روشن شدن تکلیف حق پخش انجام شد امروز باز هم بی نتیجه ماند.

در دور دوم این جلسه اختلافات باز هم بیشتر و بیشتر بود زیرا این بار نمایندگان مجلس شورای اسلامی اتحاد فدراسیون فوتبال و باشگاه ها را منسجم تر دیده و چانه زنی های بسیار زیادی از سوی نمایندگان فوتبالی حاضر در جلسه برای گرفتن حق پخش صورت گرفت.

در این جلسه طرفین نقطه نظرات خود را بارها و بارها بیان کردند اما باز هم نشست بی نتیجه ماند و مقرر شد هفته آینده نیز مجدداً جلسه ای تشکیل و مجلس شورای اسلامی در این خصوص تصمیم بگیرد. 

نقطه قابل توجه در این نشست این بود که فوتبالی ها اعلام کردند با توجه به پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی هیچ علاقه ای به پخش بازی های فوتبال از طریق صداوسیما ندارند و نمایندگان مردم در مجلس باید تصمیم جدی در این خصوص اتخاذ کنند، در غیر این صورت اجازه پخش مسابقات را نخواهند داد.

به گزارش فارس، نشست سه جانبه مسئولان تلویزیون، فوتبال و نمایندگان مجلس در دور اول هم به نتیجه نرسیده بود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال