!اتحاد علیه کی‌روش: #دلواپسیم

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - درگیری جدید کی روش با اسدی یک روز قبل از برکناری دبیرکل فدراسیون، فرصت دوباره ای به منتقدین کی روش داده تا حملات جدیدی به سرمربی تیم ملی انجام دهند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - درگیری جدید کی روش با اسدی یک روز قبل از برکناری دبیرکل فدراسیون، فرصت دوباره ای به منتقدین کی روش داده تا حملات جدیدی به سرمربی تیم ملی انجام دهند. برکناری اسدی، از چند روز قبل مشخص بود و کی روش به همین دلیل، تصمیم گرفت قبل از برکناری ضربه آخر را به او بزند. بیانیه تند کی روش علیه اسدی و جوابیه دبیرکل سابق فدراسیون، جنگ جدیدی را راه انداخت و امروز پس از رسمی شدن جدایی اسدی، منتقدین کی روش به او حمله کرده اند.

در روزهای گذشته، همه رسانه ها جدایی قطعی اسدی از فدراسیون در روز شنبه را اعلام کرده بودند و بیانیه تند کی روش هم به همین مناسبت بود، اما منتقدین سرمربی تیم ملی طوری وانمود کرده اند که انگار خبری از این موضوع نداشتند و اسدی امروز بخاطر بیانیه کی روش، از کارش برکنار شده است! آن ها علاوه بر این اتحاد هماهنگ، از بقیه هم خواسته اند مقابل کی روش صف آرایی کنند.

امیررضا واعظ آشتیانی

برای حفظ امنیت ملی و ارزش های نظام باید همه «یَد واحد» شویم و در مقابل این بی اخلاقی ها ایستادگی کنیم. این اظهارات دفاع کورکورانه از اسدی نیست و اگر امروز اسدی ها را قربانی کردیم یک روز خود کسانی که این اتفاق را رقم می زنند قربانی خواهند شد و شک نکنید گریبان آنها را خواهد گرفت.

محمد مایلی کهن

الان همه سکوت کرده اند و چیزی در مورد کی روش نمی گویند. واقعا در این چند سال گذشته تا به این اندازه وقاحت ندیده بودم. متاسفانه سرمربی تیم ملی همه چیز را تحت تاثیر قرار داده، آن هم به صِرف اینکه تیم ما را به جام جهانی برده است. کی روش اگر بخواهد تاج و گنده تر از او را عوض می کند، برکناری اسدی که اصلا برایش کاری ندارد.

خداداد عزیزی

اینقدر باید ذلت بکشیم، چرا آقای کی روش هر چه می گوید باید گوش بدهیم؟ آقای تاج شما کارفرما هستید؛ کی روش کارمند. من برای فوتبال ایران و وزارت ورزش متاسفم که برای یک نوشته در صفحه مجازی دبیرکل فدراسیون فوتبال عوض می شودمن ذلیل نیستم مثل شماها ذلیل نیستم که از یک کارمند حرف شنوی داشته باشم.

داریوش مصطفوی

کی روش تیم ملی را به جام جهانی برد اما صعود به جام جهانی الان هنر نیست. من شخصیت اسدی را می شناسم و کلماتی که کی روش در مورد او بکار برد خیلی باشخصیتش فاصله دارد. کی روش نباید از سکوت اسدی سوءاستفاده کند و هر چیزی که دلش می خواهد را بر زبان بیاورد.

مجید نامجومطلق

این مسئله بازتاب بدی خواهد داشت که سرمربی این توانایی را داشته که دبیرکل را اخراج کند. این مسئله نشان می دهد که همه امور فدراسیون در اختیار کی روش است. وقتی مربیان ایرانی کنار گذاشته شدند و صدای مسئولی در نیامد، نتیجه اش همین می شود.

بیژن ذوالفقارنسب

سرمربی تیم ملی خوب مدیریت نشده و نمی شود. در حقیقت نوع مدیریتی که در این مورد می شود مدبرانه نیست و اتفاقاتی که در فدراسیون فوتبال رخ می دهد در مدیریت ورزش واقعا عجیب است. ممکن است کارلوس کی روش در فوتبال ایران آن قدر قدرت پیدا کند که رئیس فدراسیون را نیز همانند دبیرش تغییر دهد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال