اتحاد میراسماعیلی و علی نژاد برای فرار از تعلیق

رییس فدراسیون جودو در راستای نهایی کردن لایحه دفاع ایران در دادگاه CAS برای رفع تعلیق جودو نشستی را با معاون وزیر ورزش برگزار کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو عصر روز گذشته به همراه امیر ساعدی وکیل پرونده جودوی ایران در دادگاه حکمیت ورزش با  مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، دیدار و گفت و گو کردند.


در این نشست که از ساعت ۱۹  آغاز شد و تا ساعت ۲۳  به طول انجامید و وکیل پرونده توضیحات کاملی از روند پرونده وآخرین وضعیت و شرایط ارائه کردند و آخرین لایحه به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) با جزئیات کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و آخرین نقطه نظرات جهت تکمیل لایحه اعمال شد.


همچنین مقرر گردید،  جلساتی با سجادی، داورزنی و مجید زارعیان به عنوان شهود در پرونده جودو ایران با حضور وکیل این پرونده برگزار گردد تا لایحه نهایی برای ارائه به دادگاه آماده شود.


این نشست در حالی برگزار شد که پیش از روی کار آمدن علی نژاد به عنوان معاون وزیر ورزش و در شرایطی که او مسئول کمیسیون بین الملل کمیته ملی المپیک بود، درگیری لفظی بین علی نژاد و میراسماعیلی در رسانه ها رخ داد، اما حالا آن ها برای رفع تعلیق جودوی ایران با یکدیگر متحد شدند. 


دادگاه حکمیت ورزش برای رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو ایران در خصوص تعلیق ناعادلانه از سوی فدراسیون جهانی،  ۲۶ شهریور ماه برگزار خواهد شد و  آرش میراسماعیلی،  به همراه سجادی مشاور عالی رئیس کمیته ملی المپیک ، داورزنی معاون وقت وزیر ورزش و رئیس فدراسیون والیبال،  مجید زارعیان سرمربی تیم ملی و ساعد وکیل و دستیار ایشان، به عنوان هیئت اعزامی ایران برای دفاع از حقانیت این رشته المپیکی و رفع تعلیق در این دادگاه حاضر خواهند شد.

 

بیشتر بخوانید:
​سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران هدایت میانمار را برعهده گرفت
صعود فدراسیون جهانی تکواندو به رتبه دوم ASOIF
مرحله هفتم معوقات داوران کشتی پرداخت شد 

تگ ها


جودو وزارت ورزش و جوانان مهدی علی نژاد آرش میراسماعیلی منهای فوتبال جودو