اتریش 2_1 آلمان، شکست قهرمان در شب بازگشت نویر

دیدار دوستانه دو تیم آلمان و اتریش که قرار بود از ساعت 20:30 به وقت تهران آغاز شود به علت ریزش شدید باران و هوای طوفانی استادیوم دوبار به تعویق افتاد و بلاخره راس ساعت 22:30 دقیقه آغاز شد ......

دیدار دوستانه دو تیم آلمان و اتریش که قرار بود از ساعت 20:30 به وقت تهران آغاز شود به علت ریزش شدید باران و هوای طوفانی استادیوم دوبار به تعویق افتاد و بلاخره راس ساعت 22:30 دقیقه آغاز شد.

آلمان با ترکیب : نویر، رودیگر، زوله، کیمیش، هکتور، خدیرا، اوزیل، سانه، برانت، گوندوعان، پترسن به میدان آمد و مهمترین نکته این بازی حضور فیکس کاپیتان تیم ملی آلمان، مانوئل نویر پس از 9 ماه در این دیدار رسمی بود.

بازی با حملات ژرمن ها آغاز شد و شاگردان یواخیم لوو روی اشتباه دروازه بان حریف توسط مسعود اوزیل در دقیقه 11 به گل رسیدند. بازی در نیمه اول تحت اختیار قهرمان جهان دنبال می شد و با 68% مالکیت توپ و همان نتیجه 1-0  تمام شد. در نیمه دوم تیم اتریش که میزبان این دیدار بود بسیار بهتر بازی کرد.

آلمانها با تعویض چند بازیکن اصلی خود کنترل توپ و میدان را به رقیب خود واگذار کردند و بلافاصله در دقیقه 52 با شوت هینترگر و اشتباه نویر و حساب کار 1-1 شد. در ادامه اتریشی ها کاملا برتر از تیم آلمان نشان دادند و موفق شدند در دقیقه 70 با گل شوف پیش بیافتند. این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

تگ ها


اخبار روز فوتبال