اتفاقات مهم در جلسه تاج و همکارانش با وزیر ورزش

در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان، حق پخش تلویزیونی ، تجهیز استاودیوم های ورزشی ، چگونگی هماهنگی تعامل با دستگاههای امنیتی و سایر نهادهای ذی ربط مورد بررسی قرار گرفت....

در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان، حق پخش تلویزیونی ، تجهیز استاودیوم های ورزشی ، چگونگی هماهنگی تعامل با دستگاههای امنیتی و سایر نهادهای ذی ربط مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه تاج و همکارانش با وزیر ورزش چه گذشت؟

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان برگزار و در این نشست نحوه برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر مورد بررسی قرار گرفت.

براساس این گزارش، حق پخش تلویزیونی، آغاز و برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر در سال جدید و اقداماتی که در استادیوم های مختلف ورزشی انجام شده تبیین شد.

هماهنگی با نهادها و دستگاههای امنیتی و انتظامی با هدف برگزاری لیگ منظم در این نشست مورد بررسی قرارگرفت.

نحوه تجهیز استادیومهای مختلف ورزشی به سیستم var و الزامات فیفا و مباحث مربوط به مسابقات مقدماتی جام جهانی۲۰۲۲ از مواردی بود که توسط حاضران بیان شد.

در این جلسه برای برگزاری هرچه بهتر نوزدهمین دوره لیگ برتر هم صدایی و  تعامل مسئولان و دستگاههای اجرایی مختلف مورد  تاکید قرار گفته و وظایف هریک به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

اخبار مرتبط:

تاج: قرعه‌کشی می‌کنیم اما معلوم نیست لیگ آغاز شود!

تگ ها


وزارت ورزش و جوانان مهدی تاج مسعود سلطانی فر فدراسیون فوتبال