اتفاقات ویژه دیدار تراکتور - پرسپولیس

تیم های پرسپولیس و تراکتور در دیداری حساس و البته پرحاشیه به مصاف هم رفتند ......

تیم های پرسپولیس و تراکتور در دیداری حساس و البته پرحاشیه به مصاف هم رفتند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شاگردان گلمحمدی شب گذشته در مقابل دیدگان بیش از ۴۵ هزار نفر قافیه را به پرسپولیسی باختند این روزها قدرتمندترین تیم ایران است. این دیدار حساس و جذاب اتفاقات ویژه ای در بر داشت که در زیر می خوانید:

* تبلیغات محیطی در این بازی همچون دیدارهای هفته اول به سازمان لیگ اختصاص نداشت اما برخلاف معمول، تیم میهمان نیز از آن نفع می برد! مشترک بودن اسپانسر دو تیم سبب شد تا در ورزشگاه یادگار امام هر دو تیم سرخپوش تبلیغ شوند!

* پیروزی شب گذشته قرمزهای پایتخت هشتمین برد آن ها در لیگ برتر مقابل تراکتورسازی بود. حال آن ها در آمار کلی با ۱۸ پیروزی دو برابر سرخپوشان آذربایجان برد دارند و در لیگ برتر هم به اندازه آن ها، پیروز شده اند.

* مهاجمان تراکتورسازی چند باری دروازه پرسپولیس را تهدید کردند اما اغلب ضربات آنها در چارچوب نبود. اما در ۵ دقیقه پایانی دو ضربه به سمت دروازه بیرانوند نواخته شد و او با عکس العمل های دیدنی مانع از گلزنی سرخپوشان شد. ۵ به نوعی می توان گفت بیرانوند در این دیدار عملکردی بهتر از کلین شیت در بازی اول داشت.

* پرسپولیس پس از رونمایی البسه جدید، در ۳ بازی اخیر از طرح های مختلف برای حضور در میادین استفاده کرده! در دیدار سوپرکاپ با نفت طرح پیراهن ها به کلی متفاوت بود، در بازی هفته اول با فولاد آنچه رونمایی شد در تن سرخپوشان بود و در مسابقه شب گذشته اسپانسر روی پیراهن ها، تغییر یافته بود! این نکات کوچک از عوامل ناکامی باشگاه ها در فروش لباس اورجینال می شود.

* تراکتورسازی هیچگاه لیگ را با دوشکست آغاز نکرده بود. آن ها حتی در اولین دوره لیگ برتر که در پایان سقوط کردند هم یک تساوی از دو هفته ابتدایی کسب کردند و در اتفاقی جالب، آن فصل هم هفته دوم مقابل پرسپولیس بازی کردند و البته شکست خوردند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال