!اتفاقی عجیب در آلمان/هتریک یک بازیکن در 50 ثانیه

- احتمالاشاهکار لواندوفسکی برابر وولفسبورگدر سپتامبر سال 2015 را به یاد دارید، لواندوفسکی در حالی که به عنوان یار ذخیره به میدان آماده بود، توانست در عرض 9 دقیقه پنج گل را به ثمر برساند، سه گل ابتدایی او در 3:22 ثانیه به ثمر رسید (سریع ترین هت تریک تاریخ بوندسلیگا) و رکورد او در گینس ثبت شد اما بازیکنی به اسم مارکوس بیبر در تیم اوشترسباخ آلمان که 28 سال سن دارد در یک بازی و در حالی که ابتدای نیمه دوم بازی آمده بود، توانست در دقیقه 88 در عرض 50 ثانیه هتریک کند! اتفاقی غیر ممکن که فیلمی از آن وجود ندارد به همین دلیل نمی تواند در گینس نیز ثبت شود اما تماشاگران و بازیکنان حاضر در آن بازی همگی صحنه را دیده اند و همگی شاهد هستند که چنین اتفاقی رخ داده است ......

- احتمالا شاهکار لواندوفسکی برابر وولفسبورگ در سپتامبر سال 2015 را به یاد دارید، لواندوفسکی در حالی که به عنوان یار ذخیره به میدان آماده بود، توانست در عرض 9 دقیقه پنج گل را به ثمر برساند، سه گل ابتدایی او در 3:22 ثانیه به ثمر رسید (سریع ترین هت تریک تاریخ بوندسلیگا ) و رکورد او در گینس ثبت شد اما بازیکنی به اسم مارکوس بیبر در تیم اوشترسباخ آلمان که 28 سال سن دارد در یک بازی و در حالی که ابتدای نیمه دوم بازی آمده بود، توانست در دقیقه 88 در عرض 50 ثانیه هتریک کند! اتفاقی غیر ممکن که فیلمی از آن وجود ندارد به همین دلیل نمی تواند در گینس نیز ثبت شود اما تماشاگران و بازیکنان حاضر در آن بازی همگی صحنه را دیده اند و همگی شاهد هستند که چنین اتفاقی رخ داده است.

یکی از اعضای کادر فنی این تیم درباره این موضوع به بیلد گفته است:

واقعا نفهمیدیم که چه اتفاقی افتاد، بسیار عجیب بود! متاسفانه هیچ ویدئویی از این لحظه وجود ندارد و شواهدی که وجود دارند برای ثبت این رکورد در گینس، کافی نیستند. آنها از ما یک ویدئو می خواهند!

 

تگ ها


اخبار روز Bundesliga المپیک