اتفاقی نادر در پرسپولیس؛ غیبت ۷۵ درصدی گلزنان

پرسپولیس در شرایطی با ثبت ۱۲ گل مقابل رقبا به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته که نفرات اصلی گلزن این تیم در این بازی غایب هستند....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یحیی گل محمدی در فاصله ۲۴ ساعت مانده به بازی فینال امیدوار هستند برخلاف دوره قبلی که به این بازی تاریخی رسیده بودند، بتوانند شانس دستیابی به جام را برای خود افزایش دهند.

نکته جالب توجه در این بازی می‌تواند غیبت تاثیرگذار و گلزن پرسپولیس تا به اینجای جام باشد. شاگردان یحیی گل محمدی برای حضور در فینال تا به اینجای مسابقات ۱۲ گل به ثمر رساندند و نکته جالب توجه اینجاست که علی علیپور ۲ گل، عیسی آل کثیر ۴ گل، وحید امیری، شجاع خلیل زاده ۲ گل که در ۹ گل این تیم برای حضور در فینال تاثیر گذاشتند در این دیدار حاضر نیستند و به دلیل مختلف در آن غایب هستند. علی علیپور در همان مرحله گروهی و با دستیابی به دو گل، راهی فوتبال اروپا و تیم ماریتیمو شد. شجاع خلیل زاده نیز که نقش غیرقابل انکاری در ترکیب سرخپوشان داشت و دو گل برابر التعاون و الشارجه نیز ثبت کرده، راهی الریان قطر شده، وحید امیری نیز به دلیل محرومیت در این بازی غایب است و آل کثیر نیز با ۴ گل زده بزرگترین محروم پرسپولیس محسوب می‌شود.

۳ گل دیگر پرسپولیس را در این دوره مهدی عبدی (۲گل) و بشار رسن به ثمر رساندند تا در اتفاقی شاید نادر و عجیب، تیم فینالیست ۷۵درصد نیروی گلزن خود را در فینال در اختیار نداشته باشد و کار را با شرایطی دشوار در این بازی پیش ببرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال