اتفاق بی سابقه در فوتبال ایران/  نیمکت های لرزان و بی مالک

هفته شانزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر در حالی سپری شد که یک اتفاق بی سابقه برای لیگ ایران رخ داده است. ...

به گزارش مدال، نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر از نیمه هم رد شد و تا حدود زیادی می توان چهره تیم های مدعی قهرمانی و تیم های سقوط کننده را شناسایی کرد. در پایان هفته پانزدهم مشخص شد که هشت تیم می توانند مدعیان جدی قرار گرفتن روی سکوی اول تا سوم لیگ نوزدهم باشند. 

هر چند که پنج تیم از شانس قهرمانی بالایی برخوردار هستند اما در انتهای جدول آنطور که مشخص است دو تیم صعود کننده از لیگ دسته اول باید خیلی زود به جایی که آمده اند برگردند. 

اما اتفاقی که در هفته شانزدهم رخ داده تیم هایی هستند که بدون سرمربی رقابت های خود را پشت سرگذاشتند. 

استقلال شاخص ترین این تیم هاست که سومین بازی بدون سرمربی را پشت سر گذاشت و پس از هفته ها شکست خورد. استقلالی ها که هنوز نتوانسته اند با استراماچونی به توافق برسند، در دیدار برابر ماشین سازی هم بدون سرمربی به میدان رفتند و دو بر یک بازی را واگذار کردند. 

پارس جنوبی جم هم دیگر تیمی است که سرمربی نداشت و روز پنجشنبه در دیدار برابر پرسپولیس تن به شکست داد. با رفتن فراز کمالوند از این تیم هنوز مشخص نیست چه کسی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب خواهد شد. 

تراکتور تبریز دیگر تیمی است که با رفتن مصطفی دنیزلی هنوز سرمربی ندارد و مسئولیت فنی تیم بر عهده احد شیخ لاری است. با این حال این تیم توانست در هفته شانزدهم با یک گل نفت مسجدسلیمان را شکست دهد و اولین باخت این تیم در لیگ نوزدهم را رقم بزند. 

نفت مسجدسلیمان هم که نخستین شکست خود را برابر تراکتور متحمل شد به‌زودی بدون سرمربی خواهد شد چرا که مهدی تارتار اعلام کرد دیدار با تراکتور آخرین حضور او روی نیمکت نفت خواهد بود. 

ذوب آهن اصفهان هم تیمی است که سرمربی خود را از دست داد. علیرضا منصوریان که نتوانسته بود خواسته هیات مدیره باشگاه را برآورده کند از مسئولیتش کنار رفت تا اتفاقی بی سابقه در لیگ برتر ایران رقم بخورد و چند تیم لیگ برتری همزمان بدون سرمربی باشند.

بیشتر بخوانید:

مروری بر نتایج روز نخست از هفته شانزدهم/ کورس فشرده در صدر

تگ ها


اخبار لیگ ایران آخبار لیگ برتر فوتبال