اتفاق جنجالی در دیدار نیوکاسل و آرسنال+ عکس

پلاکاردهای اعتراضی هواداران نیوکاسل در دیدار مقابل آرسنال حسابی خبرساز و جنجالی شد و حالا همگان منتظر واکنش مالک باشگاه نیوکاسل به اقدام هوداران این تیم هستند....

به گزارش مدال؛ در چارچوب بازی‌های هفته نخست فصل جدید لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم نیوکاسل از دقایقی پیش در خانه مقابل تیم آرسنال قرار گرفته است، آنهم در حالی که هواداران این تیم از اعتراضات خود علیه مالکیت باشگاه دست برنداشته‌اند.

خشم هواداران نیوکاسل نسبت به «مایک اشلی»، مالک باشگاه در این تابستان به اوج خود رسید و تاثیرات آن در نخستین مسابقه این تیم در فصل جدید برابر آرسنال در «سنت جیمز پارک» قابل مشاهده است. هواداران بیرون ورزشگاه اعتراضات دسته جمعی برپا کردند و علیرغم بارش باران متفرق نشدند، در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه دست به اعتراض همگانی زدند و در جلوی صف معترضان، ‌شش هوادار پیامی را با این مضمون حمل می‌کردند: «اشلی را تحریم کنید» و کنار آن این پرسش را مطرح کرده‌اند که: «پول ما کجا رفته است؟»

پیش از بازی بسیاری از هواداران تصمیم گرفتند در خیابان بمانند و داخل ورزشگاه نروند و صندلی‌هایشان خالی بماند. رابطه هواداران با اشلی خوب نبود و در ماه ژوئن با اخراج «رافائل بنیتز» به بدترین حالت خود رسید. در آن زمان نمایندگان باشگاه به نیابت از اشلی و خود باشگاه به هواداران اطلاع دادند که بنیتز در تیم حفظ نخواهد شد. پس از اخراج سرمربی اسپانیایی «استیو بروس» سرمربی شفیلد جانشین او شد و باشگاه با استخدام این مربی محلی که تجربه خوبی هم دارد قصد داشت کمی از ناراحتی هواداران بکاهد.

باشگاه به سرمربی جدید خو بودجه خوبی نیز داد تا بتواند در نقل‌وانتقالات تیم را تقویت  کند؛ اتفاقی که در فصول گذشته برای بنیتز رخ نداده بود. با این حال هواداران قصد ندارند اقدام اشلی را فراموش کنند و ضمن حمایت از تیم محبوب و سرمربی جدیدشان، به اعتراضات علیه مالک باشگاه ادامه خواهند داد.

بیشتر بخوانید:

VAR در انگلیس چه خواهد کرد؟

تگ ها


سنت جیمز پارک نیوکاسل لیگ برتر فوتبال