اتفاق عجیب برای تیم ملی فوتسال کویت/ بازگشت سرمربی و تعطیلی تمرین

ابتلای یک بازیکن تیم ملی فوتسال کویت به ویروس کرونا باعث تعطیلی تمرین این تیم شد. این در حالی است که سرمربی برزیلی کویت به تازگی و بعد از دو هفته معطلی در قطر مجوز سفر به کویت گرفته است!...

به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از  «الدربی شو» کویت، مسئولان تیم ملی فوتسال کویت به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا، تمرینات را تعطیل کردند. قرار است سایر نفرات تیم کویت تحت نظر قرار بگیرند.

تیم ملی فوتسال کویت در حالی تمریناتش را از چند روز پیش آغاز کرده است که «کاکائو» سرمربی برزیلی این تیم نزدیک به دو هفته در هتل فرودگاه دوحه اسکان داشت و مجوز ورود به کشور کویت را نداشت. این مربی به تازگی چراغ سبز ورود به کویت را گرفته است. کاکائو از قطر ابتدا به ترکیه می رود تا از آنجا عازم کشور کویت شود.

کویت یکی از تیم هایی است که به پیشنهاد کمیته فوتسال ایران برای شرکت در تورنمنت چهارجانبه جزیره کیش در شهریورماه پاسخ مثبت داده است.

از کویت به عنوان اصلی ترین گزینه میزبانی مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا نام برده می شود؛ هرچند که به دلیل شیوع دوباره کرونا هنوز برگزاری این مسابقات در آبان ماه هم قطعی نیست.

تگ ها


فوتسال کویت تیم ملی فوتسال ایران فوتسال جام ملتهای آسیا جام ملت های فوتسال آسیا ۲۰۲۰