اتفاق عجیب/تایید ارسال دعوتنامه برای گزینه‌های خارج از لیست شفر

هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال درخصوص شایعه درگیری‌اش با خطیر واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال درخصوص شایعه درگیری‌اش با خطیر واکنش نشان داد. همچنین با وی درمورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات، بحث مشکلات مالی بازیکنان و همچنین آخرین شرایط جباروف همکلام شدیم.

مشکلات مالی استقلالی‌ها حل شد؟

ان‌شاءا... در حال حل شدن است و تمام تلاش‌مان این است که بتوانیم هرچه زودتر بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم.

بحث حواله‌ها به کجا رسید؟

آن هم مشکل خاصی ندارد و تا امروز پرداخت خواهد شد. بازیکنان نگران نباشند، باشگاه تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا مشکلات را حل کند.

شفر در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام از بازیکنی که باشگاه استقلال برایش دعوتنامه فرستاده ابراز بی‌اطلاعی کرده. مگر ایشان بازیکنان موردنظرش را به باشگاه ارایه نکرده است؟

ما برای 10 بازیکن خارجی دعوتنامه فرستاده‌ایم. چند بازیکن را خود شفر گفته و چند بازیکن را هم باشگاه نامه زده. یعنی اینکه آنهایی که باشگاه برای‌شان نامه زده، در لیست انتظار هستند، اول اولویت مذاکره با بازیکنانی است که شفر به ما لیست داده است. همه آنها هم مهاجم هستند و در نهایت سرمربی است که نظر نهایی را اعلام می‌کند.

از علی کریمی نقل‌قولی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه از بازیکنان خواسته تا اعتصاب کنند!

علی کریمی خودش این موضوع را تکذیب کرد. خود بازیکنان ناراحت بودند. حق هم داشتند چون چند ماه بود پول نگرفته بودند. شما مطمئن باشید که اگر در کوران بازی‌ها بود، بازیکنان چنین کاری را انجام نمی‌دادند. الان هم اگر این کار را انجام دادند، تعطیلات بود و زمان کافی برای آماده‌سازی را در اختیار دارند.

قرار بود بابت انتقال مجید حسینی 600هزار دلار به باشگاه پرداخت شود.

ما فعلا فقط 200 هزار دلار آن را گرفتیم. با توجه به اینکه مشکل انتقال ارز داریم، نتوانستیم بقیه آن را دریافت کنیم. پرسپولیس هم همین مشکل را دارد و هنوز نتوانسته آن دو میلیون دلار را بابت نایب‌قهرمانی در آسیا دریافت کند.

شنیده شده بود با علیرضا خطیر به درگیری لفظی پرداخته‌اید.

اصلا چنین چیزی نبود. ما همگی تلاش می‌کنیم تا در باشگاه کارها را جلو ببریم و تیم موفق شود. ما هفته خیلی سختی را پشت‌سر گذاشتیم. بارها با اسپانسر جلسه داشتیم، تیم باید به اردو می‌رفت، به دنبال حل مشکل مالی بازیکنان بودیم و همه اینها باعث شده بود که کارمان سنگین شود.

در خبرها آمده بود که شفر دو بازیکن خارجی را می‌خواهد اما با توجه به اینکه آنها از کانال شرمن (دلال معروف) هستند، باشگاه با حضور آنها مخالفت کرده است.

من اصلا در جریان نقل و انتقالات نیستم زیرا خود آقای فتحی و شفر کارها را انجام می‌دهند.

با آمدن مجیدی و مربی خارجی دیگر، کدامیک از دستیاران شفر روی سکوها خواهند رفت؟

در این باره قانون را اجرا خواهیم کرد. هرچه آقای شفر بگوید انجام خواهیم داد و منتظر هستیم تا ایشان نظر نهایی را اعلام کند.

مشکل زمین تمرین‌تان حل شد؟

با پژوهشگاه نفت توافقات نهایی را انجام دادیم و قرار است تا پایان سال تیم در این زمین به تمرین بپردازد.

قرارداد مجیدی چه زمانی امضا خواهد شد؟

جا دارد از فرهاد مجیدی یک تشکر ویژه داشته باشم. او مانند دوران بازیگری‌اش همه چیز را به باشگاه سپرده و تنها کسی است که هیچ‌وقت در قراردادش صحبت پول نمی‌کند.

بحث حضور جباروف به کجا رسید؟

همان‌طور که گفتم من در ریز نقل و انتقالات نیستم.

تگ ها


فوتبال