اتفاق عجیب در انتخابات هیات قایقرانی مازندران

انتخابات هیات قایقرانی استان مازندران در حالی که فقط یک کاندیدا داشت، به سرانجام نرسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، انتخابات هیات قایقرانی استان مازندران دیروز در حالی برگزار شد که اسدالله اتابکی تنها کاندیدای مجمع به حساب می آمد. علیرضا سهرابیان، رییس فدراسیون قایقرانی در مجمع حاضر بود، اما حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران غیبت عجیبی داشت. 


در ادامه البته اتفاقات عجیب تری هم رخ داد. در حالی که تصور می شد اتابکی به راحتی به عنوان تنها کاندیدای انتخابات بتواند رای بیاورد و به عنوان رییس یکی از مهمترین هیات های قایقرانی در کشور معرفی شود، اما او حتی نیمی از آرا را هم کسب نکرد!


از ۱۶ نفر عضو مجمع، ۷ نفر به اتابکی رای دادند و ۹ نفر هم رای خود را سفید به داخل صندوق انداختند تا بدین ترتیب انتخابات بدون معرفی رییس به پایان برسد. 


علیرضا سهرابیان امروز در گفت و گوی خود با ایسنا به انتقاد از مدیرکل ورزش استان مازندران پرداخته و گویا غیبت او را دلیل اصلی باطل شدن انتخابات می داند. رییس فدراسیون قایقرانی در این باره گفت: در روز انتخابات وقتی من وارد اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران شدم به من اطلاع دادند که مدیر کل در جلسه است و حضور ندارد. این در حالی است که ادب حکم می‌کرد اگر جلسه‌ای داشت به گونه ای آن را مدیریت که حداقل نیم ساعت از مجمع انتخاباتی را حضور داشته باشد و از مهمانان خود پذیرایی کند. از طرفی در این یک ماهه می‌توانست به گونه‌ای برنامه ریزی کند که ساعت جلسه با مجمع انتخاباتی همزمان نباشد.


او درباره تکلیف ریاست هیات قایقرانی مازندران عنوان کرد: اکنون باید دوباره ثبت نام انجام شود و هر کسی می خواهد شرکت کند و امیدوارم رییس هیات قایقرانی مازندران سریعا مشخص شود. مدیر کل هم از الان جایی علامت بزند که بداند چه زمانی انتخابات است تا توهین دیگری نسبت به خانواده قایقرانی انجام نگیرد.

بیشتر بخوانید:

جاور: با همسرم بازیهای آسیایی دیگری با هم هستیم

برنامه مسابقات سهمیه المپیک روئینگ اعلام شد

 

 

تگ ها


قایقرانی