اتفاق عجیب در لیگ آزادگان؛ برانکارد بود، مسئول حمل نبود!

لیگ فوتبال آزادگان در هفته سیزدهم، شاهد اتفاقی عجیب در اسلامشهر بود....

به گزارش مدال،دیدار تیم‌های فوتبال سرخپوشان پاکدشت و شهرداری تبریز از هفته سیزدهم لیگ آزادگان، روز گذشته (جمعه) در استادیوم 7 هزار نفری شهدای اسلامشهر برگزار شد و با نتیجه 2 بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید.

این دیدار با حاشیه‌هایی همراه بود که جالب‌ترین آنها در نیمه دوم اتفاق افتاد. در این نیمه یکی از بازیکنان مصدوم شد و روی زمین افتاد. داور بازی اما اجازه ورود پزشک را به زمین نداد و تقاضای حضور برانکارد برای انتقال بازیکن مصدوم به خارج از زمین را کرد ولی فردی در استادیوم نبود که برانکارد را حمل کند!

این موضوع باعث عصبانی شدن یکی از مسئولان حاضر در استادیوم و برخورد تند او با عوامل اجرایی، آمبولانس و لگد زدن به صندلی‌‌های کنار زمین شد. این شخص می‌گفت چرا باید برای مسابقه‌ای که مسئول حمل مصدوم و برانکارد ندارد، 15 میلیون تومان پرداخت کند؟!

رفتار و حرکات این شخص باعث شد آمبولانس که لازمه انجام یک بازی رسمی فوتبال است توسط راننده‌اش به حال قهر در آستانه ترک استادیوم قرار بگیرد که با دخالت یکی از اعضای تیم پاکدشت، قائله ختم به خیر شد.

بیشتربخوانید:

اتفاق مهم در لیگ دسته اول فوتبال ایران؛ نماینده ارومیه مدعی شد

 

تگ ها


لیگ دسته اول فوتبال ایران سرخپوشان پاکدشت شهرداری تبریز سرخپوشان پاکدشت شهرداری تبریز سرخپوشان پاکدشت-Elmo Adab لیگ آزادگان فوتبال