Banner

اتفاق عجیب در هیئت‌مدیره پرسپولیس؛ هیچکس حاضر به استعفا نیست!

در حالی که هفته‌ها از حضور محمدحسن انصاری‌فرد در باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیرعامل جدید می‌گذرد، اما هنوز ترکیب اصلی هیئت‌مدیره این باشگاه مشخص نشده است....

به گزارش مدال، روزی که محمدحسن انصاری‎فرد قرار بود به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس معرفی شود، از همه اعضای هیئت مدیره دعوت کردند تا راهی دفتر باشگاه شوند، اما از جمع پنج نفره هیئت مدیره فقط سه نفر در این مجمع حاضر شدند.

اعضای تصمیم‎ساز در وزارت ورزش این طور استنباط کردند که غایبان آن جلسه، دیگر قصد همکاری با باشگاه و ماندن در هیئت مدیره را ندارند، اما در عین تعجب، در نخستین جلسه هیئت مدیره، همه اعضا غیر از جعفر کاشانی که در بستر بیماری بود، دور هم جمع شدند.

در واقع مسئولان وزارت ورزش منتظر بودند تا اعضای معترض هیئت مدیره نسبت به انتخاب انصاری‌فرد، خودشان استعفا بدهند، اما این طور نشد و آنها بار دیگر علاقه به ادامه فعالیت در پرسپولیس نشان دادند. از این رو، کار وزارتخانه برای ایجاد تغییرات سخت شد، چون هر کدام از این اعضا برکنار شوند، برخلاف سیاست‌های وزارت ورزش است. بالاخره حکم حضور این افراد در هیئت مدیره از سوی وزارتخانه صادر شده و به این راحتی نیست که مسئولان امر، روی نام افراد مورد اعتماد خود به این زودی خط قرمز بکشند.

در آن سو، هیچ یک از اعضا، استعفا نمی‌دهند و از سوی دیگر، با توجه به اضافه شدن انصاری‌فرد در بدنه مدیریتی باشگاه، نیاز مبرم به ایجاد تغییرات می‌رود و باید حداقل یک نفر از هیئت مدیره جدا شود. دلیل تعلل مسئولان وزارت ورزش برای چیدن ترکیب جدید هیئت مدیره نیز، همین امر است.

موضوع دیگر اینجاست که مدیران ارشد وزارت ورزش کوچک ترین شکی ندارند که بین برخی از اعضای کنونی هیئت مدیره پرسپولیس، اختلاف نظر عمیقی وجود دارد؛ تا جایی که مهرداد هاشمی در برهه‎ای از زمان، قهر کرد و پنج ماه در هیچ یک از نشست‎های هیئت مدیره شرکت نکرد. این موضوع، دلیل دیگری برای قطعی شدن تغییرات در پرسپولیس است.

بیشتر بخوانید:

انتخاب معاونان باشگاه در دستور کار انصاری‌فرد

تگ ها


جلسه هیئت مدیره پرسپولیس تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس هیئت مدیره پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال