اتفاق عجیب در پشت بام باشگاه استقلال!

دقایقی پیش انتشار یک خبر در خبرگزار فارس بازتاب عجیبی در بین هواداران استقلال داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در این خبر چنین آمده است که لیدر معروف باشگاه استقلال که چندی پیش و در روز اول حضور کادرفنی جدید باشگاه استقلال در تمرینات این ، در یک لایو اینستاگرامی اقدام به فحاشی علیه فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال استفاده کرده، در واکنش به منع حضورش در تمرینات استقلال قصد دارد خود را از پشت بام باشگاه استقلال به پایین بیندازد.


این تشویق‌چی معروف که در روز اول تمرین استقلال فرزندش هم همراه او در جمع بازیکنان استقلال حضور داشته و تمرین کرده، ظاهرا بعد از آن لایو اینستاگرامی از سوی مسئولان تیم از حضور در تمرینات منع شده است.


بنابر آنچه فارس نوشته این لیدر امروز خود را به پشت بام ساختمان باشگاه استقلال رسانده و تهدید کرده خود را از به پایین پرت می کند. در پی این اتفاق پلیس در این منطقه حاضر شده و آتش نشانی نیز در محل حاضر شده است.


جالب اینکه فرزند این فرد که سابقه عضویت در تیم های پایه استقلال را نیز دارد، مدتی در تمرینات نساجی مازندران نیز حضور داشت اما با توجه به شناخت محمود فکری، از طرف او از حضور در تمرینات استقلال کنار گذاشته شده  که این مسئله ناراحتی مضاعف این لیدر را در پی داشته است.

بیشتر بخوانید:

حضور خرید جدید استقلال در تمرین

هافبک استقلال راهی ذوب‌آهن شد

 

 

تگ ها


استقلال تهران تمرینات استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال