اتفاق عجیب در گروه پرسپولیس/ساعت بازی‌‌های هفته پایانی همزمان نیست

در اقدامی عجیب ساعت برگزار بازی‌های پایانی گروه D در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا همزمان نیست و این موضوع عجیب به نظر می‌رسد....

در اقدامی عجیب ساعت برگزار بازی‌های پایانی گروه D در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا همزمان نیست و این موضوع عجیب به نظر می‌رسد.

به گزارش مدال،به طرز عجیب و غیرقابل باوری کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های هفته پایانی گروه چهارم که پرسپولیس ایران در این گروه قرار دارد را همزمان برگزار نخواهد کرد. این در حالی است که  این در حالیست که در سایر گروه‌های این دوره از لیگ قهرمانان آسیا و حتی در مسابقات معتبری مثل جام جهانی و جام ملت‌ها بازی‌های پایانی به صورت همزمان برگزار می‌شود تا از هرگونه شائبه و شایعه جلوگیری شود اما در این گروه این اتفاق رخ نداده است.

طبق برنامه اعلام شده تیم پرسپولیس در هفته پایانی گروه D در تهران میزبان السد قطر خواهد بود که این بازی در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه برگزار می‌شود اما دیگر بازی این گروه بین تیم‌های الاهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان در همین تاریخ یعنی ۳۰ اردیبهشت سال ۹۸ برگزار می‌شود که ساعت این بازی ۲۳:۵۰ دقیقه است! 

در حالی که بازی‌های پایانی مراحل گروهی برای جلوگیری از هرگونه شائبه باید همزمان باشد اما مشخص نیست بر چه اساسی زمان بازی‌های پایانی این گروه همزمان انجام نمی‌شود و این در حالیست که برخی از تیم‌ها در این شرایط سابقه خوش‌نامی ندارند و اگر کار صعود پرسپولیس به مرحله بعد به روز پایانی کشیده شود احتمال هر اتفاقی وجود دارد.

به احتمال زیاد دلیل عدم همزمانی بازی پرسپولیس و السد با پاختاکور و الاهلی تقارن آن با ایام ماه مبارک رمضان است اما قطعا ای اف سی در صورت تعیین کننده بودن هر دو بازی آنها را همزمان برگزار خواهد کرد و چه بسا حتی تیم هایی که با تیم اول و دوم گروه پرسپولیس بازی می کنند هم خواهان همزمان شدن این دو بازی شوند و یا اینکه خود تیم های گروه پرسپولیس اصرار به همزمانی بازی داشته باشند. همه چیز در این باره در  آستانه برگزاری بازی های روز آخر مشخص خواهد شد. 

بسیار ضرورت دارد  چرایی عدم برگزاری همزمان دیدار پرسپولیس_السد و الاهلی_ پاختاکور در هفته پایانی اعلام شود و اگر دلیل قانع کننده‌ای وجود ندارد باشگاه پرسپولیس خواهان برگزاری همزمان این بازی‌ها شود.