اتفاق عجیب؛ سرخابی‌ها بدون بازیکنان امید در دربی

استقلال و پرسپولیس در شرایطی در دربی به میدان خواهند رفت که به دلیل کم‌دقتی در بستن لیست تیم امکان استفاده از نفرات امید را ندارند....

استقلال و پرسپولیس در شرایطی در دربی به میدان خواهند رفت که به دلیل کم‌دقتی در بستن لیست تیم امکان استفاده از نفرات امید را ندارند.

به گزارش خبرنگار مدال، دربی پایتخت فردا در شرایطی برگزار خواهد شد که استقلال و پرسپولیس به دلیل بی‌دقتی‌هایی که در بستن لیست خود داشته‌اند نمی‌توانند از 9 بازیکن ذخیره در این دیدار استفاده کنند. طبق قوانین سازمان لیگ هر تیم می‌تواند 2 بازیکن زیر 21 سال مازاد بر 7 بازیکن ذخیره متعارف را روی نیمکت در اختیار داشته باشد و این در حالی است که استقلال در لیست خود تنها سجاد آقایی را به عنوان بازیکن زیر 21 سال در اختیار دارد و ساسان زمانه نیز تنها بازیکن امید پرسپولیس است. به عبارت بهتر این دو تیم در بهترین حالت می‌توانند 8 بازیکن روی نیمکت در اختیار داشته باشند و یک صندلی نیمکت این دو تیم همواره خالی خواهد بود.

پرسپولیس اسامی 19 بازیکن را برای دربی اعلام کرده و زمانه جایی در این لیست ندارد و کالدرون ناچار خواهد بود فردا یک بازیکن را خط بزند. استقلال نیز هنوز لیست نفرات خود برای دربی را اعلام نکرده و پیش‌بینی می‌شود سجاد آقایی در این لیست حضور داشته باشد و به عبارت بهتر پرسپولیس با 7 بازیکن و استقلال با 8 بازیکن روی نیمکت دربی را آغاز خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
آخرین وضعیت بلیت‌فروشی دربی 90
تصمیم جالب کاپیتان پرسپولیس پس از خروج از لیست دربی
حضور روزبه چشمی در لیست استقلال

 

تگ ها


دربی 90 استقلال پرسپولیس اخبار استقلال اخبار پرسپولیس اخبار دربی فوتبال