اتفاق ویژه برای پیکان؛ کسب ۷ امتیاز در ۵ روز

تیم پیکان تهران طی ۵ روز ۷ امتیاز به اندوخته امتیازی خود اضافه کرد!...

به گزارش "ورزش سه"، پیکان تهران امسال یکی از تیم های قدرتمند لیگ برتر محسوب می شود. این تیم که معمولا در سال های گذشته در کورس سقوط به دسته اول بود، در لیگ بیستم متحول شده است.


پیکان از ابتدای فصل با مدیرعاملی اکبر محمدی که یک مدیرفوتبالی محسوب می شود و سرمربیگری مهدی تارتار به عنوان یکی از موفق ترین مربیان سال های اخیر لیگ برتر توانسته با وجود هزینه اندک نتایج خوبی بگیرد و حالا حتی کار به جایی رسیده که این تیم در ۴ هفته پایانی مسابقات شانس کسب سهمیه آسیایی را نیز دارد.


خودروسازان در دو بازی پایانی خود در لیگ برتر هم با عملکرد فوق العاده توانستند نساجی را شکست بدهند و سپس در مسابقه ای که شانس برتری هم داشتند مقابل سپاهان به تساوی یک بر یک برسند. اما اتفاق ویژه برای پیکانی ها برگشت ۳ امتیازدیدار با سایپا توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال بود.


روز یکشنبه بود که استیناف حکم دیدار سایپا و پیکان را صادر و اعلام کرد شکایت نارنجی پوشان تاثیری بر نتیجه آن بازی نخواهد داشت تا ۳ امتیاز گرفته شده شاگردان تارتار هم برگردد. بر این اساس پیکانی ها از پنجشنبه هفته گذشته که مقابل نساجی به برد رسیدند تا سه شنبه گذشته که با سپاهان مساوی کردند، ۷ امتیاز به اندوخته شان اضافه شد که اتفاق جالبی برای آنها محسوب می شود.


حالا پیکان با این امتیازات توانسته به رتبه تک رقمی در لیگ بیستم برسد و با تیم چهارم جدول که احتمالا سهمیه آسیایی کسب می کند، فقط ۳ امتیاز فاصله دارد.

تگ ها


پیکان تهران