اتلاف موقعیت‌های گل طبیعی است/ مصدومیت رفیعی جدی نیست

اصفهان - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از دست دادن موقعیت‌های گل در تیم تحت هدایت او طبیعی است و این وضعیت به مرور زمان حل می‌شود....

به گزارش خبرنگار مهر، محرم نویدکیا در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار با پیکان ضمن تقدیر از مدیریت شرکت فولاد مبارکه به دلیل حمایت از تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: فکر می‌کنم اگر بخواهیم منطقی صحبت کنیم، نیمه اول خیلی خوبی نداشتیم و بچه‌های ما روی پرسینگ و فشار تیم پیکان توپ‌های زیادی را در مرکز زمین از دست دادند.

وی افزود: با وجود اینکه در نیمه اول از پیکان جلو افتادیم ولی آنها در نیمه اول بازی بهتری را ارائه کردند و با پوشش خوب زمین اجازه بازی‌سازی به ما نمی‌دادند و کارشان در نیمه اول خیلی خوب بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در نیمه دوم بازی برای ما خیلی خوب پیش رفت ولی یک گل پنالتی خوردیم، که پنالتی بودن یا نبودن آن مهم نیست؛ برای من خیلی جای خوشحالی دارد که تیمم مقابل پیکان که سازماندهی دفاعی خوبی دارد به بازی یک یک برگردد و خیلی خوب موقعیت ایجاد کنیم و به گل دوم نیز رسیدیم.

وی تصریح کرد: بعد از گل دوم سه یا چهار موقعیت گل ایده آل گلزنی داشتیم و باید باز هم خدا را شکر کنیم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم ولی انتظار من از بازیکنانم بسیار بیشتر از این است و فوتبالیست‌های خوبی در اختیار من است و انتظار دارم بهتر از اینها عمل کنیم.

نویدکیا گفت: من از روز اول که مسئولیت سپاهان را به عهده گرفتم با همه همکاران و مسئولان باشگاه صحبت کردم که من آدمی نیستم که دنبال بهانه بگردم که فدراسیون حالا ۱۰ روز یک بار بازی بگذارد یا هر چیز دیگری مهم این است که ما بتوانیم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: درست است که برای تیمی که بیش از هفت روز فاصله بازی وجود دارد کار سخت می‌شود کما اینکه می‌بینید الان بعضی تیم‌ها ۱۰ تا ۱۲ روز بازی ندارند و از شرایط ایده آل خارج می‌شوند و این طبیعی است ولی فکر می‌کنم که ما مربیان باید برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم و با شرایط کنار بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص وضعیت مصدومیت سروش رفیعی گفت: در رختکن صحبت کردیم و فکر نمی‌کنم مصدومیت پیچیده‌ای باشد باید تا فردا و اعلام نظر پزشکان صبر کنیم اما فکر نمی‌کنم آسیب دیدگی جدی باشد.

وی در خصوص هدر رفتن موقعیت‌های سپاهان در نیمه دوم تصریح کرد: من اعتقاد دارم وقتی تیمی می‌تواند موقعیت ایجاد کند یعنی راه را درست رفته اما اینکه بعضی موقعیت‌ها گل نمی‌شود به نظرم به شرایط روانی بر می‌گردد به دلیل اینکه سپاهان همیشه در بین مدعیان بوده و الان همه انتظار دارند این تیم همه بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر بگذارد.

نویدکیا افزود: وقتی تیم در رده سوم و چهارم است بازیکنان تحت فشار هستند و همین روی عملکرد آنها تأثیر منفی می‌گذارد و اگر استرس نداشته باشند می‌توانند از موقعیت‌ها استفاده کنند؛ محبی هم که چند موقعیت از دست داد به دلیل این است که در حال برگشت به شرایط ایده آل است و من هم انتظار بیش از این از او ندارم و می‌دانم هرچه به جلو برویم روز به روز وضعیت بهتر خواهد شد.

وی اظهار کرد: از دید من فوتبالیستی که خود را در شرایط و موقعیت گل قرار می‌دهد کارش را خوب انجام می‌دهد. دلم می‌خواهد در پایان به پیکان برای عملکرد نیمه اول این تیم تبریک بگویم.

تگ ها


تیم فوتبال سپاهان اصفهان محرم نویدکیا لیگ برتر فوتبال ایران