اتلتیکو مادرید ۰ - ۲ اتلتیک‌ بیلبائو؛ سقوط روخی بلانکو در سن‌مامس

با شکست اتلتیکومادرید فاصله در صدر ۷ امتیاز باقی ماند...

با شکست اتلتیکومادرید  فاصله در صدر ۷ امتیاز باقی ماند

اتلتیک بیلبائو در سن‌مامس میزبان اتلتیکومادرید بود.

به گزارش مدال، از هفته بیست‌و‌هشتم لالیگا اسپانیا اتلتیک بیلبائو مقابل اتلتیکومادرید قرار گرفت که در نهایت در پایان نود دقیقه دو تیم به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

شاگردان دیگو سیمئونه در حالی گام به این دیدار گذاشتند که هفته گذشته با شکست سنگین مقابل یوونتوس از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حذف شده بودند و با روحیه‌ای پایین باید به مصاف بیلبائو بحران زده می‌آمدند.

بازی در نیمه اول موقعیت خاصی در بر نداشت و دو تیم بیشتر در یک سوم دفاعی حریف صاحب توپ می‌شدند اما قدرت ایجاد موقعیت را نداشتند. بهترین موقعیت اتلتیکو بیلبائو در اواخر نیمه اول بدست آمد که با بی دقتی مهاجم این تیم هدر رفت. نهایتاً دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

اتلتیک  بیلبائو که در این دیدار میزبان بود نیمه دوم را با حملات بیشتری آغاز کرد تا بتواند نتیجه را به نفع خودش تغییر دهد.

بعد از چند موقعیت نصفه‌و‌نیمه توسط شاگردان سیمئونه ، این بار نوبت میزبان شد که بار دیگر روی دروازه اتلتیکومادرید فشار بیاورد. سرانجام در دقیقه 73 این ویلیامز بود که توانست در دهانه دروازه ضربه نهایی را وارد دروازه اتلتیکو مادرید کند.

این پایان کار نبود. کودرو در دقیقه 85 موفق شد گل دوم بیلبائو را به ثمر برساند تا اختلاف به عدد دو برسد. نهایتاً این دیدار با دو گل به سود اتلتیک بیلبائو به پایان رسید.