اتلتیکومادرید باعث محرومیت سنگین بارسلونا می‌شود؟

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که باشگاه بارسلونا در آستانه توافق با اتلتیکومادرید قرار دارد و به زودی پرونده انتقال گریزمان برای همیشه بسته خواهد شد تا خطر محرومیت از آبی‌اناری‌ها دور شود....

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که باشگاه بارسلونا در آستانه توافق با اتلتیکومادرید قرار دارد و به زودی پرونده انتقال گریزمان برای همیشه بسته خواهد شد تا خطر محرومیت از آبی‌اناری‌ها دور شود.

به گزارش مدال؛ با وجود معارفه رسمی «آنتوان گریزمان» و حضور ستاره فرانسوی در تمرینات بارسلونا، هنوز مشکل این انتقال از دید باشگاه اتلتیکومادرید حل نشده اما این امیدواری وجود دارد که این شرایط ناخوشایند، عاقبت و پایانی دوستانه داشته باشد.

بر اساس ادعای «مارکا» بارسلونا و اتلتیکومادرید در حال دستیابی به توافق هستند تا بحثی که اتلتیکومادرید با توجه به مبلغ پرداختی بارسلونا برای گریزمان به راه انداخته را به پایان برسانند. روخی‌بلانکو پرداخت 120 میلیون یورو بند فسخ قرارداد آنتوان را کافی نمی‌داند چرا که معتقد است توافق بارسلونا و گریزمان زمانی به دست آمد که بند فسخ قرارداد ستاره فرانسوی 200 میلیون یورو بوده.

فدراسیون فوتبال اسپانیا خیلی سریع به این ادعا واکنش نشان داد و تحقیقات خود را در اینباره آغاز کرد و در صدد است بدون باز شدن پای فیفا به ماجرا، مسئله را حل و فصل کند.

با توجه به تلاش آبی‌اناری‌ها برای دستیابی به توافق با روخی‌بلانکو به نظر می‌رسد در صورت کشیده شدن پای فیفا به این پرونده، با توجه سابقه منفی بلوگرانا در موارد مشابه، احتمال محرومیت بارسلونا از پنجره نقل‌وانتقالات وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

تمجید گریزمان از خریدهای جدید بارسلونا

تگ ها


آنتوان گریزمان بند فسخ گریزمان قرارداد گریزمان بند فسخ قرارداد توافق بارسلونا اتلتیکومادرید آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید بارسلونا Primera División فوتبال