اتلتیکومادرید ۱ - ۰ ختافه؛ پیروزی روخی بلانکو در نبرد ۱۰ نفره‌ها

اتلتیکومادرید موفق شد در دیداری که دو اخراجی داشت، مقابل ختافه به پیروزی رسیده و گام اول در رقابت‌های لالیگا را محکم بردارد...

اتلتیکومادرید ۱ - ۰ ختافه؛ پیروزی روخی بلانکو در نبرد ۱۰ نفره‌ها

به گزارش مدال،‌ در چارچوب هفته آغازین رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو شهر مادرید میزبان ختافه بود که این بازی پربرخورد در نهایت با پیروزی ۱-۰ شاگردان دیگو سیمئونه به پایان رسید.

در حالی که بارسلونا این هفته رقابت‌ها را با شکست آغاز کرد و رئال مادرید به یک پیروزی امیدوارکننده دست یافت، اتلتیکو در ورزشگاه خانگی مترصد کسب سه امتیاز این دیدار حساس بود. اتلتیکو بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه ۲۳ روی ارسال کیه‌ران تریپیر از سمت چپ، آلوارو موراتا با یک ضربه سر میزبان را پیش انداخت. اما در دقیقه ۳۸ داور پس از بررسی VAR خورخه مولینا را اخراج کرد تا ختافه ۱۰ نفره کار دشوارتری داشته باشد. دقایقی بعد رنان لودی بازیکن اتلتیکومادرید نیز در فاصله دو دقیقه دو کارت زرد گرفت و از زمین اخراج شد تا نیمه اول بازی میان دو تیم ۱۰ نفره ۱-۰ به سود میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم باز هم اتلتیکو تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۵ خطای برونو روی ژائو فلیکس، پدیده پرتغالی روخی بلانکو منجر به اعلام پنالتی شد اما آلوارو موراتا در به ثمر رساندن این پنالتی ناکام بود تا اختلاف همان یک گل بماند. در واپسین لحظات ختافه بهترین فرصت را برای مساوی کردن بازی داشت اما ضربه آنخل رودریگز به تیر دروازه اوبلاک برخورد کرد تا این دیدار با برتری خفیف شاگردان سیمئونه به پایان برسد.

اخبار مرتبط:

یورش شبانه اتلتیکومادرید به ناپولی

اتلتیکومادرید ۱ - ۰ ختافه؛ پیروزی روخی بلانکو در نبرد ۱۰ نفره‌ها

تگ ها


روخی بلانکو دیگو سیمئونه واندا متروپولیتانو فوتبال جهان آلوارو موراتا ختافه اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-ختافه لالیگا فوتبال