اتلتیکومادرید ۰ - ۰ رئال مادرید؛ تساوی دربی مادرید به سود بارسلونا

دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید امشب در دربی مادرید مقابل هم قرار گرفتند و در پایان امتیازات این بازی را تقسیم کردند...

دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید امشب در دربی مادرید مقابل هم قرار گرفتند و در پایان امتیازات این بازی را تقسیم کردند

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته هفتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان رئال مادرید بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد این دیدار از همان ابتدا فیزیکی و پربرخورد دنبال شد. دقیقه ۸، روی یک ضدحمله خطرناک، ژائو فلیکس با کورتوا تک به تک شد اما ضربه او از زاویه تقریباً بسته به بیرون رفت. رئالی‌ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و تیم سیمئونه بیشتر مجبور به دفاع کردن بود. فشردگی مدافعان اتلتیکو اجازه بازی‌سازی را به شاگردان زیدان نمی‌داد. در دقیقه ۲۲، ادن هازارد از سمت چپ نفوذ کرد اما پاس در عرض خطرناک او به شکلی خطرناک از جلوی دروازه گذشت و حاصلی برای رئال نداشت.

در دقایق رو به پایان نیمه اول روی یک حرکت زیبا و پاس توماس پارتی، ژائو فلیکس دروازه کورتوا را هدف قرار داد اما ضربه او با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. لحظاتی بعد این بار نوبت رئالی‌ها بود اما ضربه کات‌دار و ناگهانی تونی کروس با نوک انگشتان اوبلاک راهی کرنر شد. شاگردان سیمئونه تا آستانه فتح دروازه رئال پیش رفتند اما ارسال زمینی تریپیر با نوک انگشتان کورتوا منحرف شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم این بازی سریع‌تر و مهیج‌تر دنبال می‌شد و در دقیقه ۵۷ پاس زیبای ادن هازارد با ضربه بی‌دقت گرت بیل به بالای دروازه رفت تا این موقعیت طلایی برای رئال مادرید از دست برود. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و دفاع فشرده دو تیم بی‌نقص عمل می‌کردند تا موقعیت چندانی روی دروازه‌ها ایجاد نشود. در دقیقه ۷۴، ضربه سر فوق‌العاده کریم بنزما با عکس‌العمل تماشایی اوبلاک به بیرون رفت تا قفل دروازه‌ها کماکان بسته بماند.

در دقیقه ۸۱، میزبان برای گلزنی فرصت داشت اما ارسال زمینی و خطرناک تریپیر با واکنش سنگربان بلژیکی به کرنر رفت. دقایق رو به پایان بازی سرعت بالایی داشت و دو تیم فرصت‌های خوبی داشتند اما هیچ‌کدام ثمربخش نبود و دربی مادرید با تساوی بدون گل به پایان رسید تا بیش از همه بارسلونا و هوادارانش از این نتیجه راضی باشند.

رئال مادرید با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و بار دیگر در صدر جدول لالیگا قرار گرفت. اتلتیکو هم ۱۴ امتیازی شد و پائین‌تر از رئال و گرانادا، در رده سوم ایستاد.

ببینید:

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 0 - 0 رئال مادرید/ ویدیو

اتلتیکومادرید ۰ - ۰ رئال مادرید؛ تساوی دربی مادرید به سود بارسلونا
اتلتیکومادرید ۰ - ۰ رئال مادرید؛ تساوی دربی مادرید به سود بارسلونا

تگ ها


ورزشگاه متروپولیتانو دربی مادرید زین‌الدین زیدان دیگو سیمئونه فوتبال جهان هفته هفتم لالیگا فوتبال