اتلتیکومادرید رکورد 95 ساله را می‌شکند؟

رسانه‌های اسپانیایی از علاقه باشگاه اتلتیکومادرید به یک بازیکن انگلیسی خبر دادند، علاقه‌ای که اگر به انتقال ختم شود رکورد 95 ساله روخی‌بلانکو شکسته خواهد شد....

به گزارش مدال؛ اتلتیکومادرید در نقل‌وانتقالات تابستانی تا این لحظه حضوری فعال داشته و حال خبر می‌رسد که به جذب یک بازیکن انگلیسی نیز علاقمند شده است. این در حالی‌ست که آخرین بازیکن اهل انگلیسِ اتلتیکو، «درینک‌واتر» بود که در فصل 24-1923 برای این تیم به میدان رفت. این ستاره تنها 3 بار پیراهن روخی‌بلانکو را بر تن کرد و در همان 3 بازی 10 گل به ثمر رساند و بعد در صفحات تاریخ برای همیشه محو شد.

حال «موندو دپورتیوو» مدعی شده که «کیران تریپیر» مدافع باشگاه تاتنهام، مورد توجه روخی‌بلانکو قرار گرفته و در صورت نهایی شدن این انتقال، او اولین بازیکن انگلیسی اتلتیکومادرید پس از 95 سال خواهد بود.

تریپیر 28 ساله، فصل گذشته در ترکیب اسپرز عملکردش کمی دچار افت شد ولی در جام‌جهانی 2018 روسیه به تیم ملی انگلیس کمک شایانی در رسیدن به نیمه‌نهایی کرد.

بیشتر بخوانید:

نکات کلیدی در نهایی شدن انتقال خامس به ناپولی یا اتلتیکو

تگ ها


کیران تریپیر رکوردشکنی اتلتیکومادرید روخی بلانکو اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات کیرن تریپیر تاتنهام اتلتیکو مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال