اتلتیکومادرید مسئولان رئال را شگفت‌زده کرد

در حالی که باشگاه رئال مادرید پروژه فروش خامس رودریگز را با جدیت پیگیری می‌کند، مذاکرات بین رئال و اتلتیکومادرید به طرز شگفت‌انگیزی پیشرفت خوبی داشته و بعید نیست این انتقال به زودی نهایی شود....

به گزارش مدال؛ «خامس رودریگز» نیز همانند «گرت بیل» در تفکرات «زین‌الدین زیدان» جایی ندارد و به طور یکی از خروجی‌های باشگاه رئال مادرید در این تابستان خواهد بود اما اینکه او به کدام تیم منتقل شود هنوز مشخص نشده است. واقعیت امر این‌ست که در حال حاضر دو باشگاه اتلتیکومادرید و ناپولی خواستار به خدمت گرفتن ستاره کلمبیایی هستند و رئال برای فروش این بازیکن به رقمی کمتر از 40 میلیون یورو رضایت نخواهد داد، ضمن اینکه مانع حضور او در تیم رقیب همشهری نیز نمی‌شود.

همگان می‌دانند که کهکشانی‌ها به شدت به دنبال افزایش بودجه و متعادل‌سازی طراز مالی خود هستند تا شانسی برای جذب «پل پوگبا» داشته باشد، هافبک فرانسوی منچستریونایتد که جذبش برای کهکشانی‌ها حداقل 150 میلیون یورو آب خواهد خورد.

با توجه به نیاز رئال برای افزایش بودجه، آنها خامس را نه به صورت قرضی بلکه به بالاترین قیمت به صورت قطعی می‌فروشند و به همین دلیل نیز حاضر به مذاکره با همشهری خود شده‌اند. در همین راستا نشریه مارکا خبر داده که مذاکرات میان دو باشگاه مادریدی به طرز شگفت‌انگیزی خوب پیش رفته و بعید نیست در روزهای آینده خبر نهایی شدن این انتقال به صورت رسمی اعلام شود. جالب اینکه اتلتیکو حتی درخواستی برای پرداخت مبلغ مد نظر رئال به صورت اقساط نداشته و رقم قرارداد را یک جا به رئال پرداخت می‌کند!

اگر او راهی اتلتیکومادرید شود چهارمین بازیکنی‌ست که با داشتن سابقه بازی در رئال مادرید امسال راهی اتلتیکو می‌شود و راه موراتا، دیگو یورنته و ماریو هرموسو را دنبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

خامس قطعه گمشده پازل اتلتیکو

تگ ها


تیم جدید خامس رودریگز خامس رئال مادرید خامس رودریگز خامس رودریگز اتلتیکو اتلتیکومادرید اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات خامس رودریگز اتلتیکو مادرید رئال مادرید لالیگا فوتبال