مذاکره اتلتیکو برای جذب ستاره کروات بارسا

به نظر می رسد باشگاه اتلتیکو مادرید به دنبال جذب ستاره کروات بارسلونا یعنی ایوان راکیتیچ باشد....

به گزارش مدال، ستاره کروات بارسلونا یعنی ایوان راکیتیچ طی یکی دو فصل اخیر روزهای پر فراز و نشیبی را در بلوگرانا پشت سر گذاشته و بارها زمزمه هایی درباره جدایی او از تیم کاتالانی به گوش رسیده است.

راکیتیچ در تابستان تا آستانه جدایی از بارسلونا نیز پیش رفت. او که از باشگاه های نظیر اینتر و منچستر یونایتد پیشنهاد داشت، نهایتاً تصمیم به ماندن در بارسا گرفت. با این وجود او در ابتدای فصل به یک نیمکت نشین محض زیرنظر ارنستو والورده تبدیل شده بود. با روی کار آمدن کیکه ستین اما اوضاع کمی برای ستاره کروات تغییر کرد و او بیشتر در ترکیب آبی اناری ها به کار گرفته شده است.

با وجود بهبود اوضاع راکیتیچ در بارسلونا نسبت به ابتدای فصل اما هنوز هم شایعاتی درباره احتمال جدایی او در تابستان آینده به گوش می‌رسد. در همین رابطه نشریه مارکا مدعی شده که باشگاه اتلتیکو مادرید مذاکرات خود را برای جذب ستاره کروات بارسلونا آغاز کرده است. در ادامه گزارش روزنامه اسپانیایی پیرامون این موضوع آمده است که اتلتیکو به دلیل سن بالای راکیتیچ قصد ندارد پول زیادی را برای او هزینه کند و به دنبال یک انتقال مقرون به صرفه است.

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


ایوان راکیتیچ فوتبال جهان بارسلونا اتلتیکو مادرید نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ایوان راکیتیچ بارسلونا اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال