اتلتیکومادرید ۲ - ۲ یوونتوس؛ تساوی جذاب در واندا متروپولیتانو

اتلتیکومادرید در حالی که برای گرفتن انتقام فصل پیش به مصاف یوونتوس رفته بود در نهایت به کسب یک تساوی خانگی رضایت داد...

اتلتیکومادرید در حالی که برای گرفتن انتقام فصل پیش به مصاف یوونتوس رفته بود در نهایت به کسب یک تساوی خانگی رضایت داد

به گزارش خبرنگار مدال، در دومین شب از هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، امشب و از ساعت ۲۳:۳۰، اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف یوونتوس رفت که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

همانطور که پیش‌بینی می‌شد بازی دو تیم از ابتدا پربرخورد و فیزیکی بود. اولین فرصت بازی از آن اتلتیکو بود. حرکت ژائو فلیکس در بین ۵ مدافع یووه و ضربه‌ای که زد با واکنش شزنی راهی به دروازه پیدا نکرد. دو تیم بازی را محتاطانه پیش می‌بردند و میزبان فضای زیادی در اختیار ستارگان یوونتوس قرار نمی‌داد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و نیمه اول آرام این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

حکایت در نیمه دوم متفاوت بود و در همان ابتدا گونزالو ایگواین با یک پاس دقیق کوادرادو پیدا کرد و مهاجم کلمبیایی با یک حرکت زیبا و ضربه‌ای سهمگین یان اوبلاک را تسلیم کرد تا میهمان در متروپولیتانو از روخی بلانکو پیش بیافتد. کار برای میزبان خوب پیش نمی‌رفت و در دقیقه ۶۵ روی ارسال عالی الکس ساندرو، بلیز ماتوئیدی با یک ضربه سر زیبا دومین گل یوونتوس را وارد دروازه اتلتیکو کرد تا خیال ساری آسوده‌تر شود. اما دقایقی بعد روی ارسال خوزه خیمنز، استفان ساویچ مدافع پیش‌تاخته اتلتیکو، با یک ضربه سر دور از دستان شزنی موفق به گلزنی شد تا اختلاف به حداقل برسد.

دقایقی بعد یوونتوس می‌توانست گل سوم را بزند اما اوبلاک در مرحله اول پاس زیبای بنتانکور را قطع کرد و در مرحله بعد نیز با یک واکنش سریع ماتوئیدی را ناکام گذاشت. اما تلاش‌های اتلتیکو بالاخره در دقیقه ۹۰ نتیجه داد و روی کرنری که تریپیر ارسال کرده بود این بار هکتور هررا با یک ضربه سر زیبا گل تساوی را به ثمر رساند. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا این دیدار جذاب با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

اخبار مرتبط:
گل اول یوونتوس به اتلتیکو مادرید توسط کوادرادو/ ویدیو
گل دوم یوونتوس به اتلتیکو مادرید توسط متوئیدی/ ویدیو
گل اول اتلتیکو مادرید به یوونتوس توسط استفان ساویچ/ ویدیو
گل دوم اتلتیکو مادرید به یوونتوس توسط هکتور هررا/ ویدیو
خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 2 - 2 یوونتوس/ ویدیو 

اتلتیکومادرید ۲ - ۲ یوونتوس؛ تساوی جذاب در واندا متروپولیتانو
اتلتیکومادرید ۲ - ۲ یوونتوس؛ تساوی جذاب در واندا متروپولیتانو
اتلتیکومادرید ۲ - ۲ یوونتوس؛ تساوی جذاب در واندا متروپولیتانو

تگ ها


روخی بلانکو واندا متروپولیتانو دیگو سیمئونه بیانکونری مائوریتسیو ساری فوتبال جهان فوتبال